Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

eurosport-fitness@wp.pl

Szukasz sprzętu do swojej siłowni? Jesteś w dobrym miejscu!
Doradzimy, Dostarczymy, Naprawimy!

Sprawdź
Szukasz sprzętu...

Gwarantujemy 30 dni na zwrot towaru! Dostarczamy sprzęt o dowolonej porze dnia i nocy!
Ułatwiamy - jednym telefonem załatwisz każdą sprawę!

Sprawdź
Obsługa...

Seria FFITTECH® to urządzenia treningowe kardio, które nie ustępują najlepszym produktom dostępnym na rynku fitness przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Sprawdź
Nowości!

Specjalizacja

Specjalizujemy się w projektowaniu i wyposażaniu klubów fitness o małym metrażu do 500m2 w sprzęt treningowy.

 

 

 

 

Eurosport-fitness - o nas

Gwarancja satysfakcji

Dogodna dostawa

Jeden telefon

Eurosport fitness True Fitness Thor Fitness FFITTECH® Xenios USA

Nasza oferta

Sprzęt komercyjny Sprzęt Fitness do użytku komercyjnego

Sprawdź

Sprzęt używany Używany Sprzęt Fitness

Sprawdź

Nasze realizacje

EGOBODY

Wrocław

EGOBODY

Pana Pawła Szczepaniak i Eurosport poznałem blisko 16 lat temu na pierwszych Targach Fitness organizowanych w Polsce. Byłem młodym adeptem sportów siłowych z marzeniem o zbudowaniu marki, która byłaby ściśle powiązana z indywidualną opieką trenerską. Wtedy byłem jednym z pierwszych w Polsce trenerów personalnych często wyśmiewany, czy słyszący słowa „trener osobisty” – to znaczy że trenujesz siebie?”, albo „jedź do USA – co ty tu szukasz”. Dziś jak wiadomo rynek trenerów personalnych jest pełny… Podczas naszego spotkania Pan Paweł okazał mi pełne zainteresowanie, powiedziałem mu o moim marzeniu, a on powiedział, że mi pomoże. Czułem się bardzo podbudowany tym spotkaniem, a szczególnie mając porównanie do obsługi innych dystrybutorów, którzy widząc młodego 20-letniego chłopaka de facto bez pieniędzy nie okazywali mi zbyt dużej powagi.

Opinia klienta

Minęły lata … w 2017 roku w Warszawie zostałem wybrany Menagerem Roku Branży Fitness w kategorii Studia Treningów Personalnych, a w 2021 roku otworzyłem kolejne trzecie studio we Wrocławiu. Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że mój sukces nie byłby możliwy bez profesjonalnej obsługi Firmy Eurosport i Pana Pawła Szczepaniak. I tu nie chodzi o zamówienie maszyn z katalogu i ich dostarczenie… Eurosport to firma, która słucha Twoich potrzeb, doradza najlepsze rozwiązania, jest elastyczna i można na nią po prostu liczyć. Jestem osobą o wysokich oczekiwaniach i właśnie firma Eurosport potrafiła je spełnić w pełni wyposażając moje trzy Studia. Twierdzę, że najlepsi nigdy nie narzekają i nie potrzebują by życzyć im powodzenia, bo po prostu je mają… i tak właśnie jest z Eurosport, więc rekomenduję firmę Eurosport tym, którzy chcą odnieść sukces!

Jarosław Jakubowski Właściciel Egobody

Studio Formy

Rypin

Studio Formy

...

Opinia klienta

Współpracę z Eurosport-Fitness polecam w 100%. Zdecydowałam się na otwarcie małej siłowni, Pan Paweł dobrał sprzęt (klienci zachwyceni). Dostawa i montaż terminowo, z fachową ekipą. Korzystałam z dofinansowania więc dokumentacji bardzo dużo-tu również Eurosport pomocny, każdy dokument terminowo. Pełen profesjonalizm.

Dorota Durszlewicz Właściciel Studio Formy

Athletic Gym&Fitness

Wałcz

Athletic Gym&Fitness

Prowadzę jeden z największych klubów fitness w województwie Zachodniopomorskim rozpoznawalnym w wielu miejscach na mapie Polski Athletic Gym&Fitness

Opinia klienta

Firmę Eurosport-fitness wybrałem z wielu dostępnych na rynku z kliku powodów: Posiadają kompleksowe wyposażenie klubów fitness, atrakcyjna cena i możliwość negocjacji przy większych zakupach, proces renowacji sprzętu znam od podszewki, sam byłem świadkiem jak wygląda, maszyny są rozbierane na części pierwsze, czyszczone, malowane, zużyte części wymieniane, kalibrowane i składane, praktycznie nowy produkt w używanej obudowie i za 1/4 ceny :D Reasumując firma EuroSport-fitness jest firmą 100% rzetelną i godną polecenia, biorąc pod uwagę naszą wieloletnią współpracę daję jej 5/5 gwiazdek :)

Roland Gracz Właściciel ATHLETIC Gym & Fitness

Studio Rekreacji HM

Złotów

Studio Rekreacji HM

Studio Rekreacji HM w Złotowie rozpoczęło swoją działalność na początku września 2008 roku i od początku swojego istnienia cieszy się bardzo dużą popularnością wśród lokalnej społeczności.

Opinia klienta

Od 12 lat nieprzerwanie współpracuje z firmą Pana Pawła. Zawsze rzetelnie podchodzi do tematu. Nigdy się nie zawiodłem, dlatego moja firma prosperuje bardzo dobrze również DZIĘKI EUROSPORT - FITNESS.

Marcin Hryńczuk Właściciel Studio Rekreacji HM