Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

EUROSPORT-FITNESS ZAMIENIAMY FITNESSY W DOCHODOWE BIZNESY

Małe siłownie mogą wreszcie mieć większe przychody

Małe siłownie mogą wreszcie mieć większe przychody

Specjalizujemy się w ekonomicznym wyposażeniu siłowni do 500m2. Tych, które mają ograniczoną przestrzeń i budżet, ale nie chcą pozostać tyle za większymi i nowszymi.

Dostarczymy sprzęt - nowy lub używany - dopasowany do Twojej siłowni i budżetu. Nie jesteśmy tylko dostawcami. Od 15 lat pomagamy w takiej aranżacji przestrzeni, by zmaksymalizować jej efektywność użytkową i finansową.

Jak to robimy? Zobacz naszą ofertę >>

Małe siłownie mogą wreszcie mieć większe przychody

Sprzęt stoi, a klientów nie ma?

Każdy właściciel siłowni wie, że do sukcesu trzeba czegoś więcej, niż zatrudnienie pracowników i zakup sprzętu. Przewagę konkurencyjną i zainteresowanie klientów buduje się głównie użytecznością wyposażenia.

Mówiąc krótko, nie wystarczy zakup "jakiegoś" sprzętu, by siłownia była oblegana. To nie te czasy. Teraz sprzęt trzeba dobierać nie pod kątem ceny i promocji, tylko optymalnej użyteczności w danym miejscu.

Pomaga w tym orientacja, co jest aktualnie dostępne i przyciąga klientów. No i dostęp do sprzętu wysokiej jakości oraz pomocny serwis, na który nie trzeba długo czekać. To wszystko znajdziesz w jednej firmie, która z pełnym zaangażowaniem pomoże Ci w aranżacji, wyposażeniu i serwisie, któremu naprawdę zależy, by wszystko Ci działało, jak należy.

Zobacz naszą ofertę >>

Małe siłownie mogą wreszcie mieć większe przychody
Małe siłownie mogą wreszcie mieć większe przychody

Wystarczy jeden telefon by załatwić każdą sprawę

Powiedz, jaki masz problem. Znajdziemy rozwiązanie. Poradzimy co kupić, a z czego lepiej zrezygnować. Na stanie mamy sprzęt niedostępny w innych sklepach.  Dostarczymy go o każdej porze dnia i nocy. Naprawimy tak szybko, jak się da. Damy Ci święty spokój…

Chcesz od razu zadzwonić i sprawdzić nas? Proszę bardzo:

Eurosport-fitness
ul. Budowlanych 10A
78-600 Wałcz
+48 692 698 386
pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gwarancja satysfakcji

Dogodna dostawa

Jeden telefon

Eurosport fitness True Fitness Thor Fitness FFITTECH® Xenios USA Nautilus

Nasza oferta

Sprzęt komercyjny do siłowni Sprzęt Fitness do użytku komercyjnego

Sprawdź

Sprzęt używany do siłowni Używany Sprzęt Fitness

Sprawdź

Nasze realizacje

EGOBODY

Wrocław

EGOBODY

Pana Pawła Szczepaniak i Eurosport poznałem blisko 16 lat temu na pierwszych Targach Fitness organizowanych w Polsce. Byłem młodym adeptem sportów siłowych z marzeniem o zbudowaniu marki, która byłaby ściśle powiązana z indywidualną opieką trenerską. Wtedy byłem jednym z pierwszych w Polsce trenerów personalnych często wyśmiewany, czy słyszący słowa „trener osobisty” – to znaczy że trenujesz siebie?”, albo „jedź do USA – co ty tu szukasz”. Dziś jak wiadomo rynek trenerów personalnych jest pełny… Podczas naszego spotkania Pan Paweł okazał mi pełne zainteresowanie, powiedziałem mu o moim marzeniu, a on powiedział, że mi pomoże. Czułem się bardzo podbudowany tym spotkaniem, a szczególnie mając porównanie do obsługi innych dystrybutorów, którzy widząc młodego 20-letniego chłopaka de facto bez pieniędzy nie okazywali mi zbyt dużej powagi.

Opinia klienta

Minęły lata … w 2017 roku w Warszawie zostałem wybrany Menagerem Roku Branży Fitness w kategorii Studia Treningów Personalnych, a w 2021 roku otworzyłem kolejne trzecie studio we Wrocławiu. Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że mój sukces nie byłby możliwy bez profesjonalnej obsługi Firmy Eurosport i Pana Pawła Szczepaniak. I tu nie chodzi o zamówienie maszyn z katalogu i ich dostarczenie… Eurosport to firma, która słucha Twoich potrzeb, doradza najlepsze rozwiązania, jest elastyczna i można na nią po prostu liczyć. Jestem osobą o wysokich oczekiwaniach i właśnie firma Eurosport potrafiła je spełnić w pełni wyposażając moje trzy Studia. Twierdzę, że najlepsi nigdy nie narzekają i nie potrzebują by życzyć im powodzenia, bo po prostu je mają… i tak właśnie jest z Eurosport, więc rekomenduję firmę Eurosport tym, którzy chcą odnieść sukces!

Jarosław Jakubowski Właściciel Egobody

Studio Formy

Rypin

Studio Formy

...

Opinia klienta

Współpracę z Eurosport-Fitness polecam w 100%. Zdecydowałam się na otwarcie małej siłowni, Pan Paweł dobrał sprzęt (klienci zachwyceni). Dostawa i montaż terminowo, z fachową ekipą. Korzystałam z dofinansowania więc dokumentacji bardzo dużo-tu również Eurosport pomocny, każdy dokument terminowo. Pełen profesjonalizm.

Dorota Durszlewicz Właściciel Studio Formy

Athletic Gym&Fitness

Wałcz

Athletic Gym&Fitness

Prowadzę jeden z największych klubów fitness w województwie Zachodniopomorskim rozpoznawalnym w wielu miejscach na mapie Polski Athletic Gym&Fitness

Opinia klienta

Firmę Eurosport-fitness wybrałem z wielu dostępnych na rynku z kliku powodów: Posiadają kompleksowe wyposażenie klubów fitness, atrakcyjna cena i możliwość negocjacji przy większych zakupach, proces renowacji sprzętu znam od podszewki, sam byłem świadkiem jak wygląda, maszyny są rozbierane na części pierwsze, czyszczone, malowane, zużyte części wymieniane, kalibrowane i składane, praktycznie nowy produkt w używanej obudowie i za 1/4 ceny :D Reasumując firma EuroSport-fitness jest firmą 100% rzetelną i godną polecenia, biorąc pod uwagę naszą wieloletnią współpracę daję jej 5/5 gwiazdek :)

Roland Gracz Właściciel ATHLETIC Gym & Fitness

Studio Rekreacji HM

Złotów

Studio Rekreacji HM

Studio Rekreacji HM w Złotowie rozpoczęło swoją działalność na początku września 2008 roku i od początku swojego istnienia cieszy się bardzo dużą popularnością wśród lokalnej społeczności.

Opinia klienta

Od 12 lat nieprzerwanie współpracuje z firmą Pana Pawła. Zawsze rzetelnie podchodzi do tematu. Nigdy się nie zawiodłem, dlatego moja firma prosperuje bardzo dobrze również DZIĘKI EUROSPORT - FITNESS.

Marcin Hryńczuk Właściciel Studio Rekreacji HM

6

Blog

Wyposażenie siłowni - jaki sprzęt do ćwiczeń jest niezbędny? Podstawowe urządzenia

Sprzęt do siłowni to bardzo ważna inwestycja, która nie może być podjęta spontanicznie, bez odpowiednich analiz rynku, producentów maszyn, cen. Dlaczego? Ponieważ tylko optymalnie dobrane i kompletne wyposażenie siłowni, które składa się z profesjonalnych maszyn wysokiej jakości, może zapewnić sukces w tej branży. Tak więc, jaki sprzęt do siłowni naprawdę warto kupić? Profesjonalny sprzęt do ćwiczeń - co kupić wyposażając siłownię? Sprzęt siłowy i sprzęt fitness Pierwsza kategoria urządzeń treningowych, na którą należy zwrócić uwagę t...

Sprzęt do siłowni to bardzo ważna inwestycja, która nie może być podjęta spontanicznie, bez odpowiednich analiz rynku, producentów maszyn, cen. Dlaczego? Ponieważ tylko optymalnie dobrane i kompletne wyposażenie siłowni, które składa się z profesjonalnych maszyn wysokiej jakości, może zapewnić sukce...

Wiele jednostek budżetowych, co pewien czas, staje przed dylematem, jaki sprzęt do siłowni wybrać, jaki sprzęt sportowy zakupić do szkoły itp.? Niestety nie mogą one podejmować samodzielnej decyzji, który z nich zakupić, tylko konieczne jest ogłoszenie przetargu. I tutaj pojawia się największy dylem...

W przypadku zakupu sprzętu do siłowni należy postępować podobnie, jak przy inwestycji w każdy inny sprzęt. Ważne jest, aby dokonać zakupu w firmie, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu, cieszy się dobrymi opiniami Klientów, ma niezbędne doświadczenie i zasoby, dzięki którym może wywiązać si...

Ważne wskazówki dla początkujących Wyposażenie małej siłowni, które zainteresuje i zatrzyma na stałe wielu miłośników aktywności fizycznej, wymaga przemyślanego planu działania. Każdy właściciel siłowni, bez względu na metraż, dąży do sukcesu finansowego, często jest to prostsze, jeśli zakładamy...