Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Piłki lekarskie ze skóry art. SKU NFME

Nowość

Piłki lekarskie to popularne narzędzie treningowe stosowane w treningu siłowym, cross treningu i zajęciach fitness. Ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że są niezwykle popularne zarówno w profesjonalnych siłowniach, jak i klubach sportowych czy szkolnych salach gimnastycznych. Piłki Nordic Fighter to klasyczny model, ale wykonany z prawdziwej, a nie syntetycznej skóry.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Do czego służą piłki lekarskie?

Ćwiczenia wykonywane na piłkach angażują różne grupy mięśniowe. Można wykorzystać je do rzutów, skrętów tułowia, jako podstawkę do pompek czy obciążenie przy przysiadach. Są doskonałym narzędziem do treningu core, czyli mięśni centralnych, obejmujących mięśnie brzucha, pleców i miednicy. Silny core jest kluczowy nie tylko dla utrzymania dobrej postawy, ale również dla zapobiegania bólom pleców.

Piłki lekarskie są łatwo dostępne i występują w różnych rozmiarach i wagach. To sprawia, że są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania oraz potrzeb użytkowników. Mogą być stosowane zarówno przez osoby początkujące, jak i zaawansowane, a także w różnych grupach wiekowych.

Skórzane piłki lekarskie Nordic Fighter – klasyka w najlepszym wydaniu

Piłki Nordic Fighter wykonane są z prawdziwej skóry, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale też mają stylowy, klasyczny wygląd. Wypełniono je materiałem tekstylnym, co zapewnia dobre wyważenie i minimalizuje ryzyko wysypywania się materiału w przypadku uszkodzenia piłki.

Piłki Nordic Fighter mogą być używane do wszystkich ćwiczeń typowych dla treningu z piłką lekarską, natomiast nie powinny być stosowane jako zamiennik slam balla czy wall balla.

Specyfikacja:

  • materiał: naturalna skóra
  • wypełnienie: tekstylne
  • zakres wagowy: 1,5 kg – 9 kg
  • średnica: 17 cm - 30 cm