Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Modułowy zestaw do ćwiczeń siłowych TMS12000 True Fitness

Producent: True Fitness

Twoi klienci na równi cenią sobie jakość, przydatność, ale też estetykę sprzętu do ćwiczeń? Nie chcesz już słuchać narzekań, że w Twojej siłowni brakuje nowoczesnych maszyn do ćwiczeń? Chcesz kupić nowe, ale nie wiesz gdzie je zmieścić? Odpowiedzią na te dylematy jest system modułowy TMS 12000 z serii Palladium Modular marki True Fitness.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Model TMS 12000 Palladium Modular marki True Fitness to w zasadzie kompletne studio treningowe w jednym, kompaktowym urządzeniu. W zależności od konfiguracji, można ustawić je na środku sali lub pod ścianą. Przy pełnym wyposażeniu, z tego urządzenia może jednocześnie korzystać aż 12 użytkowników!

Co wyróżnia system do ćwiczeń marki True Fitness?

Wszechstronność treningu. Pozwala wykonać kompleksowy trening całego ciała na jednym urządzeniu. Dobrze przemyślany zestaw z wymiennymi uchwytami do wyciągów może zaspokoić większość potrzeb użytkowników siłowni. Przynosi to obustronne korzyści: klient jest zadowolony, więc chętnie wróci na kolejny trening, a właściciel nie musi wydawać pieniędzy na kolejne maszyny i martwić, gdzie znaleźć na nie miejsce.

Oszczędność czasu. Dzięki temu, że na jednej maszynie można wykonać wiele różnych ćwiczeń, trenujący nie muszą wędrować po całej siłowni, aby zrealizować swoje plany. Zaoszczędzą czas, a przy tym nie będą przeszkadzać sobie nawzajem, co czasem zdarza się w niewielkich siłowniach.

Bezpieczeństwo. Maszyny do ćwiczeń są bezpieczniejsze od wolnych ciężarów, bo „wymuszają” poprawny ruch. Tym samym ryzyko wystąpienia kontuzji jest mniejsze, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku osób z małym doświadczeniem.

Pomoc dla początkujących. Na maszynach znajdują się instrukcje poprawnego wykonania ćwiczeń oraz informacje o tym, jakie mięśnie pracują przy danej aktywności, więc nawet mało doświadczeni użytkownicy będą wiedzieli, jak korzystać z danego urządzenia. Dodatkowo mają one bardzo przejrzystą i czytelną konstrukcję, więc łatwo zorientować się, jakie ćwiczenia można na nich wykonywać.

Komfort treningu. Wszystkie poduszki w maszynach z serii Palladium Modular pokryte są materiałem, który nie wchłania wilgoci, łatwo i szybko się czyści. Dzięki temu każdy użytkownik może ćwiczyć w komfortowych warunkach.

Izolacja mięśniowa. Ćwiczenia na maszynach wchodzących w skład systemów Palladium Modular świetnie izolują poszczególne grupy mięśniowe. Docenią to zwłaszcza osoby, które chcą wzmocnić konkretne mięśnie albo przywrócić je do pełnej sprawności po kontuzji.

Wygodne dla treningu solo. Ćwiczenia na maszynach (nawet te z dużymi ciężarami) nie wymagają asekuracji drugiej osoby – w przeciwieństwie do niektórych treningów z wolnymi ciężarami.

Przydatne do treningu grupowego. Dzięki temu, że każde z urządzeń wchodzących w skład systemu ma swój własny stos obciążeń, jednocześnie może z niego korzystać kilkanaście osób. Oszczędza to czas użytkowników (nie muszą czekać, aż zwolni się kolejna maszyna) i przestrzeń w siłowni. Docenią to także ci użytkownicy, którzy lubią ćwiczyć ze znajomymi, bo mobilizują się w ten sposób do regularnych treningów!

Stosowane w rehabilitacji. Wszystkie systemy z serii Palladium Modular mają otwartą konstrukcję, więc można do nich wygodnie podjechać wózkiem inwalidzkim. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko w siłowniach czy klubach fitness, ale też w sanatoriach, zakładach rehabilitacyjnych, domach seniora itd.

Co wchodzi w skład systemu TMS 12000?

  • 3-6 (w zależności od wybranej opcji) maszyn Lat Pulldown z regulowaną rolką na uda (waga stosu 95 lub 141 kg)
  • 3-6 (w zależności od wybranej opcji) maszyn do wiosłowania z wygodnymi podpórkami pod stopy (waga stosu 95 lub 141 kg)
  • wyciągi do ćwiczeń mięśni ramion i grzbietu z regulacją wysokości (waga stosu 77 kg lub 114 kg)
  • stanowiska do ćwiczeń tricepsów z komfortową poduszką podpierającą grzbiet podczas ćwiczeń (waga stosu 77 kg)
  • 2 wielopozycyjne drążki do podciągania.

Uwaga: maszyny Lat Pulldown i Seated Low Row mogą mieć podwyższoną do 141 kg wagę stosu – dla profesjonalistów oraz osób, które lubią się solidnie zmęczyć podczas ćwiczeń.

Specyfikacja

  • wymiary (opcja na 12 stanowisk, ustawiona na środku sali): 909 cm x 368 cm x 243 cm
  • wymiary (opcja na 9 stanowisk, ustawiona pod ścianą): 909 cm x 262 cm x 243 cm

Systemy modułowe z serii Palladium Modular to rozwiązanie, które pozwoli Ci wybrać maszyny do ćwiczeń najlepiej dopasowane do Twojej siłowni czy klubu fitness.

Serię tworzy 6 różnych, mniej lub bardziej rozbudowanych modeli. Każdy z nich możesz spersonalizować dobierając kolory farb i tapicerki do stylistyki swojej marki.

Opcjonalnie możesz również dodać osłony na stosy, co zabezpieczy je przed kurzem i brudem oraz dodatkowo poprawi estetykę urządzenia