Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

Maszyna na przywodziciele i odwodziciele S3AA Nautilus Nitro Hip Abductor/Adductor

Producent: Nautilus

Nautilus Nitro Hip Abduction/Adduction Combo pozwala na wykonanie treningu na mięśnie przywodzicieli i odwodzicieli na jednej maszynie. To podwójna oszczędność: czasu - dla użytkownika, który nie musi przesiadać się na inną maszynę oraz pieniędzy - dla właściciela siłowni, który może zastąpić jedną maszyną dwie inne.

Opis produktu

Ćwiczenia na przywodziciele i odwodziciele ud z maszyną Nautilus Nitro

Nautilus Nitro Hip Abduction/Adduction Combo to komercyjny sprzęt do ćwiczeń, zaprojektowany do pracy zarówno z wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi mięśniami ud. Podczas korzystania z maszyny użytkownik siedzi z nogami blisko siebie, z poduszkami umieszczonymi na zewnątrz każdego uda, jeśli chce ćwiczyć mięśnie odwodzicieli, lub z rozstawionymi nogami i poduszkami umieszczonymi pomiędzy nimi do ćwiczeń przywodzicieli ud.

Zalety maszyny Nautilus Nitro Hip Abduction/Adduction Combo:

  • Wielofunkcyjność: z tą jedną maszyną wykonasz trening na dwie duże grupy mięśniowe, bez konieczności przesiadania się, czekania w kolejce na wolny sprzęt itp. Pozwala to też zaoszczędzić miejsce, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku niewielkich siłowni.
  • Stabilne podparcie odcinka lędźwiowego dzięki dużej, komfortowej poduszce. Możesz ustawić ją tak, by dobrze podpierała twój kręgosłup, więc podczas ćwiczeń nie będziesz się wyginać i nadmiernie go obciążać.
  • Wygodne, obrotowe poduszki na uda poprawiają komfort ćwiczeń.
  • Uchwyty przy siedzisku pomagają utrzymać prawidłową, wyprostowaną postawę i nie unosić się podczas ćwiczeń do góry, jeśli wybrany ciężar jest za duży. Mięśnie ud będą należycie wyizolowane, a więc trening przyniesie spodziewane efekty.
  • Stosy ciężarków są dostępne z siedzenia, a jasnożółte pokrętła regulacyjne – dobrze widoczne.
  • Solidna stalowa konstrukcja pozwala na długotrwałe i intensywne użytkowanie w komercyjnej siłowni.

Maszyna na przywodziciele i odwodziciele S3AA Nautilus Nitro Hip Abductor/Adductor - specyfikacja:

  • wymiary: 147 cm x 89 cm x 137 cm
  • waga: 258 kg
  • waga stosu: 90 kg.

Maszyna została wyprodukowana w USA.

Maszyny do ćwiczeń Nautilus Nitro

Linia Nautilus Nitro to 26-częściowa linia maszyn siłowych o zmiennym oporze. Nautilus Nitro Hip Abduction/Adduction Combo - jak wszystkie maszyny marki Nautilus – zaprojektowano tak, by ćwiczący czuł odpowiedni opór w całym zakresie ruchu, proporcjonalnie do siły mięśni zaangażowanych w różnych pozycjach. Opór jest najniższy na początku ćwiczenia, wzrasta wraz z postępem ruchu i nieznacznie spada pod koniec. Pozwala to zwiększyć wydajność i poprawić wyniki treningowe, bo mięśnie pracują bez „pustych przebiegów”.

Chcesz wiedzieć więcej o maszynach Nautilus? czytaj tutaj

Chcesz wiedzieć, jak odnawiamy maszyny siłowe? Na jakie gwarancje możesz liczyć i jak załatwiamy sprawy serwisowe? Czytaj tutaj.