Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Rower pionowy Ffittech ZOOM-V

Producent: FFITTECH®

Jazda na rowerze jest jedną z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. Rower pionowy ZOOM-V marki Ffittech pozwala cieszyć się nią przez cały rok, niezależnie od pogody czy pory dnia i wykorzystywać jej dobroczynny wpływ na zdrowie i kondycję.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Główne zalety roweru ZOOM-V to:

 

 

12 programów pozwalających na zróżnicowanie treningów, dzięki czemu będziesz mieć więcej przyjemności z ćwiczeń. Pamiętaj, że jeśli treningi są monotonne, mniej chętnie będziesz do nich wracać, a bez systematyczności nie osiągniesz zamierzonych efektów.

24 poziomy oporu, które pomogą przeprowadzić urozmaicony trening i dostosować jego intensywność do indywidualnych wymagań.

 

 

 

Ciężkie koło zamachowe z oporem magnetycznym zapewnia równomierny, płynny i cichy ruch.

Konsola z ekranem dotykowym TFT 10.1”, który zapewnia wysoki kontrast obrazu. Na ekranie wyświetlane są wszystkie niezbędne podczas treningu informacje: czas, pokonany dystans, liczba spalonych kalorii, prędkość i poziom tętna. Szczegółowe informacje zwrotne pomogą ci utrzymać motywację i osiągnąć zamierzone cele, a czytelny wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. To także świetne lekarstwo na nudę podczas treningu: dzięki połączeniu z WiFi lub bluetooth możesz oglądać filmy, słuchać muzyki, sprawdzić, co dzieje się w świecie i w mediach społecznościowych.

 

 

 

Aplikacja Kinomap, dzięki której przeniesiesz się wirtualnie na jedną ze 100 000 tras nagranych w 58 krajach. Możesz spełnić swoje największe treningowe marzenia nie ruszając się z domu czy siłowni.

Wbudowane w uchwyty czujniki tętna, które pomagają osiągnąć i utrzymać docelowe tętno podczas treningu, co jest szczególnie ważne nie tylko dla profesjonalnych użytkowników, ale też dla osób borykających się z problemami kardiologicznymi. Ta funkcja pomaga upewnić się, że znajdujesz się we właściwej dla wybranych celów strefie treningowej.

 

 

 

 

Regulowane w pionie i poziomie siodełko pozwala przyjąć podczas ćwiczeń wygodną pozycję, dopasowaną do indywidualnych preferencji i możliwości użytkownika.

Wygodne pedały z antypoślizgową fakturą – gwarantują stabilność i wygodę.

 

 

 

 

Solidna konstrukcja pozwala przeprowadzić nawet najbardziej intensywne treningi.

Maksymalna waga użytkownika - 150 kg

 

 

 

 

 

Dodatkowe akcesoria:

  • wbudowany wentylator zapewniający komfort termiczny nawet podczas intensywnych zajęć,

  • kółka ułatwiające transport,

  • uchwyt na butelkę z wodą w zasięgu ręki,

  • gniazdo USB (na ładowarkę, MP3, pendrive’a),

  • wbudowane głośniki.

Elegancki i stylowy design.

 

Rower pionowy Ffittech ZOOM-V - specyfikacja:

  • przeznaczenie: komercyjne, domowe

  • opór: magnetyczny

  • rozmiar: 118 cm x 62,5 cm x 148 cm

  • rozmiar po złożeniu: 123 x 32,5 x 48,5 cm

  • waga: 50 kg


Zobacz też: Jak konserwować sprzęt cardio?