Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Trenażer eliptyczny ZOOM-E

Producent: FFITTECH®

Trenażer eliptyczny to nowoczesne urządzenie treningowe, które łączy w sobie zalety trzech urządzeń – steppera, bieżni i roweru stacjonarnego. Ruchy wykonywane podczas ćwiczeń są jednak bardziej naturalne i znacznie mniej obciążają stawy.

Opis produktu

Trening z użyciem trenażera eliptycznego pomoże zadbać jednocześnie o górne i dolne partie ciała. Ruchy wykonywane podczas ćwiczeń są podobne do tych, które wykonujemy podczas biegu na nartach biegowych, jazdy na rowerze czy wędrówki po górach. Ze względu na to, że ćwiczenia tego rodzaju nie obciążają nadmiernie stawów, są polecane także osobom starszym lub wracającym do zdrowia po kontuzjach oraz stawiającym pierwsze kroki w siłowni.

Trenażer eliptyczny ZOOM-E to jedno z urządzeń marki Ffittech przeznaczonych do profesjonalnych siłowni i klubów fitness.

Jego zalety to przede wszystkim:

 

 

 

12 programów pozwala na zróżnicowanie treningów, dzięki czemu będziesz mieć więcej przyjemności z ćwiczeń. Pamiętaj, że jeśli treningi są monotonne, mniej chętnie będziesz do nich wracać, a bez systematyczności nie osiągniesz zamierzonych efektów.

24 poziomy oporu, które pozwalają przeprowadzić urozmaicony trening dostosowując jego intensywność do indywidualnych wymagań.

 

 

 

 

 

Konsola z ekranem dotykowym TFT 10.1”, który zapewnia wysoki kontrast obrazu. Na ekranie wyświetlane są wszystkie niezbędne podczas treningu informacje: czas, pokonany dystans, liczba spalonych kalorii, prędkość i poziom tętna. Szczegółowe informacje zwrotne pomogą ci utrzymać motywację i osiągnąć zamierzone cele, a czytelny wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. To także świetne lekarstwo na nudę podczas treningu: dzięki połączeniu z WiFi lub bluetooth możesz oglądać filmy, słuchać muzyki, sprawdzić, co dzieje się w świecie i w mediach społecznościowych.

Aplikacja Kinomap, dzięki której przeniesiesz się wirtualnie na jedną ze 100 000 tras nagranych w 58 krajach. Możesz spełnić swoje największe treningowe marzenia nie ruszając się z domu czy siłowni.

 

 

 

 

Wbudowane w uchwyty czujniki tętna, które pomagają osiągnąć i utrzymać docelowe tętno podczas treningu, co jest szczególnie ważne nie tylko dla profesjonalnych użytkowników, ale też dla osób borykających się z problemami kardiologicznymi. Ta funkcja pomaga upewnić się, że znajdujesz się we właściwej dla wybranych celów strefie treningowej.

Długość kroku - 54 cm – pozwala ćwiczyć nawet bardzo wysokim osobom (powyżej 180 cm).

Duże koło zamachowe zapewniające płynny ruch i wysoki komfort treningu.

 

 

 

 

 

Duże, wygodne pedały z antypoślizgową fakturą – gwarantują stabilność i wygodę.

Solidna konstrukcja pozwalająca przeprowadzić nawet najbardziej intensywne treningi.

Maksymalna waga użytkownika - 150 kg.

 

 

 

 

 

Dodatkowe akcesoria:

  • wbudowany wentylator zapewniający komfort termiczny nawet podczas intensywnych zajęć,

  • kółka ułatwiające transport,

  • uchwyt na butelkę z wodą w zasięgu ręki,

  • gniazdo USB (na ładowarkę, MP3, pendrive’a),

  • wbudowane głośniki.

Elegancki i stylowy design.

 

 

Specyfikacja:

  • przeznaczenie: komercyjne, domowe

  • opór: magnetyczny

  • rozmiar: 172,1 cm x 72,4 cm x 163,7 cm

  • rozmiar po złożeniu: 180 x 55 x 85 cm

  • waga: 85 kg