Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Hantle Chromowe Thor Fitness art.nr TFKHL

Producent: Thor Fitness

Profesjonalne hantle chromowe z połyskiem. 

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

  • Ergonomicznie wypukłe i radełkowane rączki oraz estetycznie laserowo wypalane logo.
  • Zapewniają nowoczesny wygląd i pozwalają użytkownikom trenować w dobrym stylu.
  • Odporne na odpryski, pękanie i łuszczenie.
  • Dostępne w wagach od 1 do 10 kg ze wzrostem co 1 kg.
     

Chromowa powierzchnia

Powłoka chromowa z wysokim połyskiem dodaje odrobinę nowoczesnego designu i tworzy świetny efekt wizualny - zarówno w profesjonalnej, jak i domowej siłowni. Chroni również przed rdzą, uszkodzeniami i jest odporna na odpryski, pękanie czy łuszczenie.

Funkcjonalność

Ergonomicznie wypukła rączka sprawia, że hantle wygodnie leżą w dłoni, a radełkowany wzór zapewnia mocny chwyt i zapobiega ślizganiu się hantli podczas treningu. Te cechy zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Wyjątkowa wytrzymałość

Chromowane hantle Thor Fitness są wykonane w całości z odlewu jakościowej stali, która jest trwała i odporna na korozję i odkształcenia. Precyzyjny odlew stalowy obrobiony za pomocą tokarki CNC zapewnia maksymalne wyważenie i dokładność wymiarów. Hantle Thor Fitness są przeznaczone do każdego rodzaju komercyjnego obiektu fitness w bazach wojskowych, hotelach, ośrodkach rehabilitacyjnych lub dla domowych użytkowników poszukujących wysokiej jakości hantli.

Logo i waga hantli

Logo marki i waga hantli jest trwale wypalone laserowo; ta metoda zapewnia estetykę wykonania i nowoczesny wygląd. Eleganckie, stylowe i odporne hantle chromowe to klasyka w każdym klubie fitness.