Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Hantle Chromowe Thor Fitness art.nr TFKHL

Producent: Thor Fitness

Profesjonalne hantle chromowe z połyskiem, ergonomicznie...

Opis produktu

Profesjonalne hantle chromowe z połyskiem. 
Ergonomicznie wypukłe i radełkowane rączki oraz estetycznie laserowo wypalane logo.
Zapewniają nowoczesny wygląd i pozwalają użytkownikom trenować w dobrym stylu.
Odporne na odpryski, pękanie i łuszczenie.
Dostępne w wagach od 1 do 10kg ze wzrostem co 1kg.
 

Chromowa powierzchnia

Z wysokim połyskiem powłoka chromowa dodaje odrobinę nowoczesnego designu i tworzy efekt wizualny zarówno w profesjonalnej, jak i domowej siłowni. Chroni również przed rdzą, uszkodzeniami i jest odporna na odpryski, pękanie czy łuszczenie.

Funkcjonalność

Ergonomicznie wypukła rączka sprawia że hantle wygodnie leżą w dłoni a radełkowany wzór zapewnia mocny chwyt i zapobiega ślizganiu się hantli podczas treningu. Te cechy zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Wyjątkowa wytrzymałość

Chromowane hantle Thor Fitness są wykonane w całości z odlewu jakościowej stali, która jest trwała i odporna na korozję i odkształcenia. Precyzyjny odlew stalowy  obrobiony za pomocą tokarki CNC zapewnia maksymalne wyważenie i dokładność wymiarów. Hantle Thor Fitness są przeznaczone do każdego rodzaju komercyjnego obiektu fitness w bazach wojskowych, hotelach, ośrodkach rehabilitacyjnych lub domowych użytkowników poszukujących wysokiej jakości hantli.

Logo i waga hantli

Logo marki i waga hantli jest trwale wypalone laserowo, ta metoda zapewnia estetykę wykonania i nowoczesny wygląd. Eleganckie, stylowe i odporne hantle chromowe to klasyka w każdym klubie fitness.