Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

Uchwyt nylonowy na jedną rękę do bramy wielofunkcyjnej twardy art. nr NFDH023

Producent: Thor Fitness

Jeśli dopiero zaczynasz kompletować wyposażenie siłowni, postaw na klasyczne, a jednocześnie najbardziej uniwersalne rozwiązania. Prezentowany uchwyt do bramy wielofunkcyjnej można zamocować na różnego rodzaju urządzeniach, niezależnie od ich marki.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Z pomocą tego uchwytu wykonasz ćwiczenia wzmacniające i rozwijające mięśnie bicepsów, tricepsów, klatki piersiowej i grzbietu, np. różnego rodzaju podciągania, wiosłowanie czy wyciskanie.

Uchwyt nylonowy Thor Fitness ma wszystkie zalety, jakie powinien posiadać dobry uchwyt do atlasu:

  • Ergonomiczny design - jest dobrze wyprofilowany, odpowiednio ukształtowany i zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do dłoni i zapewniał wygodny, ale pewny chwyt. Twórcy pomyśleli o użytkownikach o różnych rozmiarach dłoni i pozostawili w nim na tyle duży otwór, by zminimalizować ryzyko otarć.
  • Nadaje się zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych.
  • Trwałe materiały: nylonowa taśma o dużej gęstości wytrzyma częste i intensywne użytkowanie w komercyjnej siłowni. Taśma jest kilkukrotnie przeszyta, dzięki czemu mocowanie jest bardzo trwałe i gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
  • Antypoślizgowa powierzchnia: rączka pokryta jest przyjemnym w dotyku materiałem antypoślizgowym, który zapobiegnie przypadkowemu wysunięciu się uchwytu z rąk. Tworzywo to nie wchłania potu, jest łatwe do utrzymania w czystości i zdezynfekowania.
  • Wygodne mocowanie: uchwyt ma łatwe w użyciu, proste, ale solidne i bezpieczne mocowanie. Jest ono na tyle uniwersalne, że uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku wyciągami.
  • Lekka konstrukcja: uchwyt jest wytrzymały, ale bardzo lekki, dzięki czemu ćwiczący może precyzyjniej oznaczyć wybrany do treningu ciężar.

Uchwyt nylonowy Thor Fitness ma nie tylko niewielki rozmiar, ale i cenę, więc może sobie na niego pozwolić każdy miłośnik treningów siłowych – dorzuć go do swojej torby na siłownię, a unikniesz kolejek i zyskasz większą swobodę wykonywania ćwiczeń!

Uchwyt nylonowy na jedną rękę do bramy wielofunkcyjnej - specyfikacja:

  • szerokość: 14 cm
  • długość: 20 cm
  • śr. uchwytu w najszerszym miejscu: 35 mm