Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Uchwyt ergonomiczny do wyciągów Thor Fitness TYP 2 art. nr TFEGD2

Producent: Eurosport fitness

Szukasz uchwytu do maszyny do ćwiczeń, który będzie jednocześnie wygodny, ładny i trwały? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: uchwyt marki Thor Fitness z serii Ergo Grips spełnia wszystkie te warunki!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Seria nowych uchwytów Ergo Grips firmy Thor to akcesoria do maszyn siłowych i atlasów, dzięki którym możesz trenować dłużej i bardziej komfortowo. Ich najważniejszą zaletą jest staranne wyprofilowanie i duże, płaskie rączki. Dzięki temu dłonie ułożone są na uchwycie w pozycji, która nie obciąża nadgarstków (nawet podczas ćwiczeń z dużymi ciężarami), a trening może trwać dłużej i przyniesie lepsze efekty.

Prezentowany uchwyt jest nieco węższym modelem, niż typ 1 z serii Ergo. Ma 57 cm, jest więc uchwytem uniwersalnym: równie dobrze sprawdzi się w treningu dużych grup mięśni klatki piersiowej i grzbietu, jak i bicepsów oraz tricepsów. Może być stosowany w wyciągu górnym i dolnym.

Rączki w tym uchwycie ustawione są w pozycji delikatnie pronującej, więc do pracy angażowane są nieco inne mięśnie, niż w przypadku pozycji neutralnej (typ 3). Mają jednak wszystkie pozostałe zalety uchwytów z serii Ergo Grip Thor Fitness: rączki są duże i wykonane z antypoślizgowego tworzywa, więc nie wysuwają się z dłoni podczas ćwiczeń. Tworzywo to jest również znacznie przyjemniejsze w dotyku, niż metal. 

Maksymalne obciążenie: 200 kg.

Specyfikacja:

  • waga: 3,4 kg
  • szerokość: 570 mm
  • wysokość: 190 mm
  • długość: 150 mm