Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Modułowy system do ćwiczeń TMS16000 True Fitness

Producent: True Fitness

Na pewno wiesz, jak trudno w dzisiejszych czasach utrzymać dobrą opinię, na którą ciężko pracujesz. Konkurencja na rynku jest duża, ciężko się wyróżnić, a klienci są coraz bardziej wymagający. Jeśli i Ciebie dotyczą takie problemy, zadbaj by sprzęt do ćwiczeń, który oferujesz, spełniał najwyższe standardy. Zaufaj marce True Fitness i wybierz wielofunkcyjny system modułowy do ćwiczeń TMS 16000 z serii Palladium Modular.

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Model TMS 16000 Palladium Modular marki True Fitness to największy zestaw w serii. Pozwoli Ci szybko stworzyć strefę do treningu siłowego, uporządkować przestrzeń i sprawić, że będzie ona funkcjonalna, ale też elegancka. W zależności od konfiguracji, ten model może stanąć środku sali lub pod ścianą. Jednocześnie może z niego korzystać nawet 16 użytkowników.

Co wyróżnia system do ćwiczeń marki True Fitness?

Wszechstronność treningu. Pozwala wykonać kompleksowy trening całego ciała na jednym urządzeniu. Możesz skonfigurować ten zestaw tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom Twoich klientów. Dzięki temu oni będą zadowoleni, a Ty na długo możesz zapomnieć o kolejnych zakupach!

Oszczędność czasu. Twoi klienci nie będą musieli wędrować w poszukiwaniu kolejnych maszyn do treningu – wszystko znajdą w jednym miejscu. Nie będą przeszkadzać sobie nawzajem, zaoszczędzą czas (i nerwy), a dodatkowo poprawi się bezpieczeństwo treningów. Same korzyści!

Bezpieczeństwo. Dzięki temu, że maszyny do ćwiczeń „wymuszają” poprawny ruch, są bezpieczniejsze od wolnych ciężarów, a jednak skuteczne. Maleje przy tym ryzyko wystąpienia kontuzji, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku osób początkujących. Jeśli większość Twoich klientów ma niewielkie doświadczenie, bo np. prowadzisz siłownię hotelową, wybierz systemy składające się z maszyn do ćwiczeń.

Pomoc dla początkujących. Instrukcje naklejone w widocznym miejscu pomagają zrozumieć, jakie partie mięśni są angażowane i jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. Systemy do ćwiczeń marki True Fitness są wielofunkcyjne, ale nie przeładowane – jeden rzut oka wystarczy, by zorientować się, jakie ćwiczenia można na nich wykonać.

Komfort treningu. Wszystkie rolki, siedziska i oparcia w maszynach True Fitness pokryte są materiałem, który nie wchłania wilgoci, a przy tym łatwo i szybko się czyści. To pozwala na komfortowy trening wszystkim użytkownikom, nawet przy dużej rotacji.

Izolacja mięśniowa. Ćwiczenia na maszynach wchodzących w skład systemów Palladium Modular świetnie izolują poszczególne grupy mięśniowe. Docenią to zwłaszcza osoby, które chcą wzmocnić konkretne mięśnie albo przywrócić je do pełnej sprawności po kontuzji.

Wygodne dla treningu solo. Nawet ćwicząc z dużymi ciężarami użytkownik poradzi sobie sam - obejdzie się bez asekuracji koniecznej w przypadku niektórych ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

Przydatne do treningu grupowego. Każde z urządzeń wchodzących w skład systemu ma swój własny stos obciążeń, więc jednocześnie może z niego korzystać kilkanaście osób. Dzięki temu nie muszą one czekać, aż zwolni się kolejna maszyna, a Tobie takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić przestrzeń w siłowni. Warto też pamiętać, że ćwiczenia w grupie mobilizują do regularnych treningów!

Stosowane w rehabilitacji. Otwarta konstrukcja urządzeń wchodzących w skład systemu Palladium Modular pozwala wygodnie podjechać do nich wózkiem inwalidzkim, ustawić ławkę do ćwiczeń czy rozłożyć matę. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko w siłowniach czy klubach fitness, ale też w sanatoriach, zakładach rehabilitacyjnych, domach seniora itd.

Co wchodzi w skład systemu TMS 16000?

  • 4-8 (w zależności od wybranej opcji) maszyn Lat Pulldown z regulowaną rolką na uda (waga stosu 95 lub 141 kg)
  • 4-8 (w zależności od wybranej opcji) maszyn do wiosłowania z wygodnymi podpórkami pod stopy (waga stosu 95 lub 141 kg)
  • wyciągi do ćwiczeń mięśni ramion i grzbietu z regulacją wysokości (waga stosu 77 kg lub 114 kg)
  • stanowiska do ćwiczeń tricepsów z komfortową poduszką podpierającą grzbiet podczas ćwiczeń (waga stosu 77 kg)
  • 3 wielopozycyjne drążki do podciągania.

Uwaga: maszyny Lat Pulldown i Seated Low Row mogą mieć podwyższoną do 141 kg wagę stosu – dla profesjonalistów oraz osób, które lubią się solidnie zmęczyć podczas ćwiczeń.

Specyfikacja

  • wymiary (opcja na 16 stanowisk, ustawiona na środku sali): 1265 cm x 262 cm x 243 cm
  • wymiary (opcja na 12 stanowisk, ustawiona pod ścianą): 1265 cm x 262 cm x 243 cm

Systemy modułowe z serii Palladium Modular to rozwiązanie, które pozwoli Ci wybrać maszyny do ćwiczeń najlepiej dopasowane do Twojej siłowni czy klubu fitness.

Serię tworzy 6 różnych, mniej lub bardziej rozbudowanych modeli. Każdy z nich możesz spersonalizować dobierając kolory farb i tapicerki do stylistyki swojej marki.

Opcjonalnie możesz również dodać osłony na stosy, co zabezpieczy je przed kurzem i brudem oraz dodatkowo poprawi estetykę urządzenia.