Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Maszyna na mięśnie grzbietu i brzucha FS-57 Low Back/ Abdominal

Producent: True Fitness

Wielofunkcyjność, skuteczność, prostota obsługi, stylowy wygląd, staranne wykonanie, kompaktowość – to główne cechy maszyn siłowych z serii Fitness Line amerykańskiej marki True Fitness. Jeśli dodasz do tego przystępną cenę, otrzymasz przepis na idealny sprzęt do ćwiczeń w siłowni!

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Maszyna FS-57 Low Back/Abdominal umożliwia użytkownikom łatwe przechodzenie między ćwiczeniami na mięśnie grzbietu oraz popularnym „scyzorykiem” na mieśnie brzucha.

Za co klienci cenią maszynę True Fitness FS-57?

5-pozycyjny zakres regulacji ruchu pozwala sprawnie przechodzić między ćwiczeniami, więc trening przebiega płynnie i jest bardziej efektywny – nie tracisz czasu na przesiadanie, a mięśnie nie zdążą „ostygnąć”, więc minimalizujesz ryzyko kontuzji.

Podwójne antypoślizgowe podstawki pod stopy pozwalają wygodnie korzystać z tej maszyny osobom o różnym wzroście – każda z nich będzie ćwiczyć w stabilnej, bezpiecznej, a jednocześnie wygodnej pozycji.

Płynność treningu jest możliwa również dlatego, że stos obciążeń jest łatwo dostępny z poziomu siedziska – nie musisz wstawać, żeby zmienić ciężar.

Stos jest częściowo osłonięty, co chroni Twoje palce przed przypadkowym przytrzaśnięciem, a sam stos przed brudem i kurzem.

Dźwignia regulacji jest zakończona jasnożółtym bolcem, który doskonale widać - nawet jeśli korzystasz z maszyny po raz pierwszy, nie będziesz potrzebować pomocy, by ją obsłużyć. Osobom najmniej doświadczonym może przydać się instrukcja obrazkowa, którą znajdą w górnej części maszyny.

Dzięki antypoślizgowym nóżkom maszyna stoi stabilnie, nawet jeśli ćwiczysz z dużymi ciężarami.

Specjalne osłony na nóżki maszyny ochronią podłogę siłowni przed zarysowaniem.

Specyfikacja:

 • wymiary: 125 cm x 112 cm x 145 cm
 • waga stosu (opcje): 77 kg / 113 kg
 • waga maszyny: 201 kg / 237 kg.

Gwarancja:

 • 10 lat - elementy ramy i spawy
   
 • 5 lat - łożyska ślizgowe, łożyska kulkowe, rolki prowadzące linki, obciążenia wraz z drążkami prowadzącymi
   
 • 2 lata - serwis, linki, łożyska liniowe, wałki oraz wszystkie inne elementy niewymienione gdzie indziej w niniejszej gwarancji.
   
 • 1 rok - części normalnie zużywające się, w tym między innymi etykiety, tapicerki i chwyty.