Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Orbitrek Nautilus E916

Profesjonalny orbitrek Nautilus E916 to urządzenie, które pozwoli Ci podczas jednego treningu zadbać o wszystkie główne grupy mięśni. Doskonale nadaje się do ćwiczeń dla osób, które stawiają w siłowni pierwsze kroki – po krótkim instruktażu będą w stanie same wykonać cały trening.

Opis produktu

Ćwiczenia na orbitreku może wykonywać każdy, niezależnie od wieku. Sprawdzi się zarówno w profesjonalnej, jak i domowej siłowni. Jest tak skonstruowany, że do wykonania treningu niepotrzebna jest specjalistyczna wiedza.

Wykonywane na orbitreku ruchy są naturalne, a przy tym nie obciążają stawów. Możesz na nim wykonać odrębny trening lub potraktować ćwiczenia jako rozgrzewkę np. przed treningiem siłowym. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o kondycję i poprawić wygląd całej sylwetki. Podczas ćwiczeń aktywujesz mięśnie ramion, barków, brzucha, pleców, nóg i pośladków.

Profesjonalny orbitrek Nautilus E916 – główne zalety:

 

Wbudowany w uchwyty system regulacji oporu. Nie tylko sam zdecydujesz, jak ciężki będzie twój dzisiejszy trening (masz do wyboru 20 poziomów oporu), ale też możesz zwiększyć lub zmniejszyć opór nie przerywając ćwiczeń. Dzięki temu, że system wbudowany jest w uchwyty, nie musisz wyszukiwać odpowiedniej opcji na konsoli. Twój trening przebiegnie płynnie, a Ty możesz skoncentrować się tylko na tym, żeby go prawidłowo wykonać.

Blokada poziomu oporu. Nie musisz obawiać się, że w ferworze ćwiczeń przypadkowo zmienisz poziom oporu, który wybrałeś – uniemożliwia to blokada, którą uruchomisz jednym przyciskiem.

Opcja start-stop w uchwytach – pozwala płynnie rozpocząć i zakończyć trening.

Czujniki pulsu w uchwytach. Jeśli poziom tętna w trakcie ćwiczeń jest dla Ciebie szczególnie ważnym kryterium, orbitrek Nautilus E916 będzie świetnym wyborem: dzięki zintegrowanym czujnikom szybko zorientujesz się, czy osiągnąłeś już odpowiednie tętno, a w trakcie treningu łatwiej Ci będzie je kontrolować.

 

 

 

Wyświetlacz LCD pokaże Ci wszystkie potrzebne podczas treningu informacje: czas, czas interwału, dystans, puls, prędkość, poziom oporu i liczbę spalonych kalorii. Menu jest klarowne i łatwe w obsłudze, a wyświetlacz bardzo czytelny. Dziewięć programów pozwoli Ci wybrać trening, jaki najbardziej lubisz.

Dodatkowe, nieruchome uchwyty pod konsolą, dzięki którym możesz sam zdecydować, czy wykonasz trening całego ciała, czy np. tylko nóg. To rozwiązanie przydaje się także wtedy, kiedy masz kontuzję i nie możesz obciążać ramion, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z treningu.

 

 

 

 

Solidna konstrukcja, dzięki której z urządzenia mogą korzystać osoby o wadze do 180 kg. Mimo swojej masy nie muszą bać się, że orbitrek ulegnie uszkodzeniu albo będzie niestabilny, a sam trening – niebezpieczny.

Wyściełane, miękkie pedały zapewnią Ci komfort podczas treningu i sprawią, że nie będziesz odczuwał nieprzyjemnego ucisku pod stopami. Pedały zamocowano w taki sposób, że „podążają” za naturalnym ruchem stopy podczas całego obrotu, dzięki czemu ćwiczenia można wykonywać płynnie i naturalnie.

Długość kroku to 46 cm, dzięki czemu na tym orbitreku mogą ćwiczyć nawet bardzo wysokie osoby (powyżej 180 cm wzrostu).

 

 

 

Orbitrek Nautilus E916 jest przystosowany do intensywnego użytkowania w profesjonalnych siłowniach i klubach fitness, zawiera komponenty najwyższej jakości, więc jest mało awaryjny i długo zachowa nienaganny wygląd. Posiada komercyjny napęd z paskiem wielorowkowym oraz tuleje redukujące wibracje. Wszystko to sprawia, że urządzenie pracuje cicho, więc sprawdzi się zarówno w profesjonalnej, jak i domowej siłowni.

Specyfikacja:

  • wymiary: 208 cm x 51 cm x 157 cm
  • waga: 147 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 180 kg

Urządzenie wyprodukowano w USA.

Chcesz wiedzieć, jakie są różnice między sprzętem odnowionym a regenerowanym? Na jakie gwarancje możesz liczyć i jak załatwiamy sprawy serwisowe? Czytaj tutaj.