Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Plyobox Soft 51x61x76 Xenios art.nr XSPMBX09

Producent: Xenios USA

Xenios USA Training Soft Plyometric Box to nowa wersja klasycznych skrzyń plyometrycznych. Są wykonane z pianki, a więc miękkie i bezpieczne, nastawione na maksymalny poziom komfortu, skuteczności i bezpieczeństwa.

Opis produktu

Trening z wykorzystaniem skrzyń plyometrycznych ma świetny wpływ na naszą dynamikę, wydolność i ogólną kondycję, ale bywa bardzo niebezpieczny. Podczas wskakiwania na klasyczną, drewnianą skrzynię łatwo nabawić się kontuzji. Efektem są nie tylko widoczne gołym okiem stłuczenia czy zadrapania, ale także wewnętrzny lęk, który potem trudno przełamać.

Jeśli więc chcesz podczas treningu skupić się tylko na wyznaczonych celach i odpowiedniej technice wykonywania ćwiczeń, zamień drewniane skrzynie plyometryczne na piankowe, marki Xenios.

Za co klienci lubią skrzynie Xenios?

Bezpieczny i wytrzymały materiał. Xenios USA Training Soft Plyo Box są wykonane z recyklingowanej pianki poliuretanowej o dużej gęstości i gramaturze 250 kg/m2, pokrytej PCV. Pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości eliminuje efekt „pamięci” klasycznych boksów plyometrycznych, a jednocześnie zwiększa ich wytrzymałość podczas najcięższych treningów.

Stabilność. Duża gęstość pianki poliuretanowej zwiększa wagę (28 kg) i stabilność skrzyni, zapobiega przypadkowemu przewróceniu i zwiększa bezpieczeństwo ćwiczących osób.

Łatwy dobór odpowiedniej wysokości. Nadrukowane znaczniki wskazują wysokości skrzynek (51 cm, 61 cm i 76 cm), dzięki czemu możesz dobrać właściwą do swoich potrzeb i możliwości.

Skrzynie Xenios nadają się do treningu dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej - od początkujących po profesjonalistów. Są również bezpieczne dla dzieci.