Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Skakanka model 5 art. nr JR028

Jeśli szukasz skakanki do treningu szybkościowego, crossfitu czy treningu funkcjonalnego, ten model jest dla Ciebie. Jej dodatkową zaletą są łożyska, dzięki którym ruch jest bardzo płynny.

Opis produktu

Co daje trening ze skakanką?

Trening ze skakanką oferuje wiele korzyści dla sprawności fizycznej. Jest to doskonałe ćwiczenie sercowo-naczyniowe, które poprawia wytrzymałość, koordynację i zwinność. Pomaga wzmocnić mięśnie nóg (zwłaszcza łydek) oraz pośladków, pleców i ramion. Skakanka zwiększa również gęstość kości, więc ma szczególne znaczenie w profilaktyce osteoporozy.

Ze skakanki mogą korzystać osoby w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności. Ze względu na liczne zalety, ćwiczenia ze skakanką wprowadzają do swoich treningów zawodowi sportowcy (np. bokserzy) oraz osoby uprawiające sport amatorsko.

To wszechstronna forma aktywności, którą można wykonywać niemal wszędzie, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Oprócz tego, że jest świetną rozrywką, jest to również znakomity sposób na spalanie kalorii. Może być wykorzystywana do zabaw indywidualnych, grupowych i ćwiczeń fitness.

Skakanka stalowa Nordic Fighter – podstawowe zalety

Prezentowany model skakanki wykonany jest ze stali, jest to więc skakanka „szybka”, polecana zwłaszcza do cross treningu i treningu funkcjonalnego.

Dzięki łożyskom skakanka pracuje bardzo płynnie, nie plącze się i nie skręca podczas ćwiczeń. 

Stalową linkę można łatwo przyciąć i dopasować długość skakanki do własnych warunków fizycznych.

Skakanka ma dodatkową regulację na obu końcach, więc możesz zmieniać jej długość w trakcie treningów i dopasować do aktualnych możliwości i rodzaju wykonywanych ćwiczeń.

Jest lekka i poręczna, możesz więc zabrać ją ze sobą na trening w plenerze i ćwiczyć w ogrodzie czy na plaży. Zapakuj ją do walizki, kiedy jedziesz na urlop czy w delegację, a nie będziesz musiał przerywać treningów.

Pokryte antypoślizgowym tworzywem uchwyty dobrze leżą w dłoni. Ich końce są lekko rozszerzone, co zapobiega przypadkowemu wysunięciu się z rąk podczas treningu.

Specyfikacja:

  • waga: 105 g
  • długość: 300 cm (do przycięcia)
  • długość uchwytów: 14 cm