Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Sztangi stałe gięte poliuretanowe Xenios USA art.nr PSEZFXDBB

Producent: Xenios USA

Urok świata fitnessu tkwi w różnorodności treningów, które...

Opis produktu

Sztangi stałe gięte Poliuretanowe Xenios USA X-Grips

Urok świata fitnessu tkwi w różnorodności treningów, które możesz wykonywać, aby ukształtować swoje ciało. Ci, którzy ćwiczą trening funkcjonalny lub Ci, którzy codziennie chodzą na siłownię, wiedzą że istnieje niezbędny sprzęt treningowy do rozwijania określownych grup mięśni. Sztangi stałe PU X-Grips to jeden z nich! Tę sztangę znajdziesz w kolekcji X-Grips. Skrót "PU" oznacza poliuretanową powłokę ciężarków sztangi. W przeciwieństwie do zwykłych sztang fitness, to narzędzie jest w całości wykonane ze stali.

Sztangi stałe gięte PU X-Grips różnią się od klasycznych prostych sztang, ponieważ intensywniej angażują mięsień bicepsa lub tricepsa w zależności od rodzaju chwytu. Chwyt w zgięciu sztangi symuluje odpowiednie ułożenie nadgarstka jak przy hantlu w fazie końcowej ćwiczenia.

Ze sztangą giętą możesz wybrać czy chcesz ćwiczyć bicepsy, trenując stojąc lub siedząc na ławce Scott'a , czy też ćwiczyć triceps jako "francuskie wyciskanie". Sztanga gięta jest również idealna do treningu przedramienia w przypadku nachwytu. Wzmocnienie mięśni rąk i nóg przynosi ogromne korzyści w celu zwiększenia siły, mocy i wytrzymałości wszystkich połączonych łańcuchów mięśniowych.

Podobnie jak w przypadku wielu urządzeń treningowych do treningu funkcjonalnego, dział badawczo-rozwojowy Xenios USA doprowadził do perfekcji jeden z najpopularniejszych przyrządów do ćwiczeń aby był wyjątkowo wytrzymały, wydajny i odpowiedni do każdej strefy treningowej. Możesz ćwiczyć z fabrycznie stałym ciężarem sztangi giętej w domowej siłowni lub w ulubionej strefie treningowej!

Cechy sztang stałych giętych okrągłych Xenios USA X-Grips

Wybierz jedną ze sztang giętych! Niech moc designu poprawi jakość Twoich treningów.

-Radełkowanie; gryf sztangi giętej jest wykonany podczas specjalnej obróbki CNC, która zapewnia precyzję wykonania na całej długości. Radełkownie sztangi zapewnia pewny chwyt ( bez irytującego uczucia ostrych krawędzi), z dodatkową zaletą, że wszystkie pozostałości magnezji są łatwe do usunięcia.

-Materiał; gryf sztangi ma specjalną powłokę z utwardzanego chromu, aby zwiększyć trwałość narzędzia. Ponadto rdzeń ciężarków jest pokryty poliuretanem, aby zapewnić trening bez zapachu i ekstremalną odporność na tarcie, wstrząsy i zużycie.

Sztangi poliuretanowe X-Grips występują w przedziale wagowym od 10kg do 45kg

Waga(kg) Długość całkowita(mm) Grubość obciążeń(mm) Średnica obciążeń(mm)
10kg 1046 33 127
15kg 1068 44 153
20kg 1086 53 173
25kg 1116 68 173
30kg 1114 67 193
35kg 1142 81 193
40kg 1166 93 193
45kg 1190 105 193

-Rączka; gięta 

-Grubość rączek;

od 10 do 30kg ; 32mm

od 35 do 45kg; 34mm

-Długość rączki; 980mm

-Radełkowanie długość ( każda strona); 195mm

Trenuj z kolekcją X-Grips.

Funkcjonalność poliuretanu i styl X-Grips są gotowe, aby poprawić jakość Twoich treningów. Czarne sztangi stałe X-Grips to tylko jedno z narzędzi treningowych z serii X-Grips, linia która wyraża najwyższy poziom funkcjonalności i wzornictwa dla świata fitnessu. Do wyboru są również;

-PU X-Grips sztangi stałe proste

-PU X-Grips hantle okrągłe 

-PU X-Grips obciążenia olimpijskie

Uporządkuj swoją strefę treningową i zdobądź stojak dedykowany na 5 sztuk sztang X-Grips.