Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Mini walizki farmera art. nr NFMINFW

Producent: Thor Fitness

Spacer farmera jest świetnym ćwiczeniem wzmacniającym całe ciało i poprawiającym wydolność oddechową, ale trudno je wykonać w niewielkiej siłowni czy w domu, bo chodzenie z tradycyjnymi walizkami wymaga sporo miejsca. Rozwiązaniem tego problemu są mini-walizki farmera: sprzęt, z którym możesz ćwiczyć tak samo efektywnie, ale potrzebujesz do tego mniejszej przestrzeni.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Spacer farmera – co daje to ćwiczenie?

Spacer farmera stabilizuje ciało, wzmacnia je, buduje siłę, spala tkankę tłuszczową i poprawia ogólną sprawność. Kluczem do sukcesu jest połączenie wymuszonej ciężarem potrzeby stabilizacji ciała z ruchem i napięciem mięśni. Dzięki temu spacer wzmacnia nie tylko mięśnie rąk, ale też nóg, brzucha, barków, grzbietu i pośladków. Spacerując z dużym ciężarem oddychamy głębiej, a to z kolei znakomicie powiększa wydolność tlenową i poprawia ogólną kondycję. Z tego powodu spacer farmera polecany jest nie tylko osobom trenującym sporty siłowe, ale też biegaczom, narciarzom czy rowerzystom. Koszykarze, tenisiści czy szczypiorniści z pewnością docenią jego wpływ na rozwój siły chwytu.

Spacer farmera w małej lub domowej siłowni

Klasyczny spacer farmera wymaga użycia specjalnych walizek, które mają znaczny ciężar, a co za tym idzie – rozmiar. Do tego potrzeba sporo miejsca, choćby po to, by wygodnie zrobić nawrót. Walizki można wprawdzie zastąpić kettlami, ale one ze względu na kulisty kształt nie są zbyt wygodne i podczas noszenia mogą obijać nam nogi.

Wszystkie te problemy rozwiązują mini-walizki farmera, na których możesz zamocować potrzebne obciążenia. To doskonały sprzęt do małych i domowych siłowni, bo do treningu i przechowywania potrzebujesz mniej miejsca, niż w przypadku tradycyjnych walizek.

Mini-walizki Thor Fitness mają doskonałą jakość – jak wszystkie produkty tej szwedzkiej marki. Można ich używać z obciążeniami olimpijskimi. Są świetnie wyprofilowane i mają wygodne, antypoślizgowe uchwyty.

Ten prosty, ale solidny sprzęt na pewno sprosta Twoim potrzebom i wytrzyma długotrwałe użytkowanie w komercyjnej, ale też domowej siłowni.

Mini walizki farmera - specyfikacja:

  • waga: 2,8 kg/szt.

  • długość tulei na obciążenia: 235 mm

  • wysokość: 370 mm

  • szerokość uchwytu: 175 mm

  • średnica uchwytu: 30 mm

  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm.