Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski zawodniczy do trójboju siłowego zgodny ze specyfikacją IPF Thor Fitness art.nr TFIPFK29MM

Producent: Thor Fitness

Opis produktu

Gryf olimpijski dedykowany do trójboju siłowego. Wymiary, waga i oznaczenia spełniają oficjalne wymagania stawiane gryfom zawodniczym przez federację IPF. Wyraźne, ostre radełkowanie zapewnia mocny i pewny chwyt nawet przy maksymalnych obciążeniach. Tuleje na obciążenia osadzone są na opatentowanym systemie łożysk ślizgowych z brązu aby zapewnić odpowiednią płynność obrotu dla konkurencji  trójboju. Parametry gryfu a zwłaszcza jego wytrzymałość 216 200 PSI to czołówka światowa w produkcji sztang olimpijskich.

Thor Fitness to szwedzki producent gryfów treningowych, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się jak dobrą jakość oferuje gryf zawodniczy do trójboju siłowego od Thor Fitness .

Dożywotnia gwarancja*  Dla użytkowników indywidualnych.
Wymaga użycia gumowej podłogi o grubości co najmniej 30 mm, zacisków i obciążeń do trójboju. Naturalne zużycie typu otarcia, zabrudzenia nie są objęte gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania, braku konserwacji lub złego przechowywania. Niewłaściwe użycie obejmuje na przykład rzucanie na haki w ławkach, ramiona asekuracyjne w power rackach lub stojakach, używanie żelaznych obciążeń lub podobne użycie. Nasza dożywotnia gwarancja dotyczy tylko pierwszego właściciela produktu zakupionego bezpośrednio w Eurosport-fitness. Nie można przenieść dożywotniej gwarancji.
Jeśli gryf jest używany komercyjnie na siłowniach lub klubach fitness, obowiązuje 12-letnia gwarancja.

 

  • Specyfikacja

Wytrzymałość: 216 200 PSI

Granica plastyczności: 206 900 PSI

Średnica tulei na obciążenia: 50mm

Długość gryfu: 220cm

Średnica części chwytnej: 29mm

Waga gryfu: 20kg

Maksymalne obciążenie: 750kg

Materiał: Stal sprężysta

Powłoka: Utwardzany chrom

 art.nr TFIPFK29MM