Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski zawodniczy męski zgodny ze specyfikacją IWF Thor Fitness art.nr TFOLYBARCOMP

Producent: Thor Fitness

Thor Fitness Competition bar to absolutnie światowej klasy sztanga olimpijska ...

 

 

Opis produktu

Thor Fitness Competition bar to absolutnie światowej klasy sztanga olimpijska zgodna ze specyfikacją IWF dla mężczyzn, dedykowana do dyscypliny podnoszenia ciężarów.  Ma doskonałą wytrzymałość i elastyczność oraz posiada pojedyncze oznaczenia WL. To sztanga dla tych, którzy chcą naprawdę dobrego sprzętu, ale nie chcą płacić potrójnej ceny. Gryf jest na łożyskach igiełkowych (23 igły na jednym łożysku) zapewniających płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach. Parametry gryfu a zwłaszcza jego wytrzymałość 216 200 PSI to czołówka światowa w produkcji sztang olimpijskich. Dostępny jest w dwóch wariantach do wyboru chromowym i oksydowanym ( dotyczy części chwytnej).

Thor Fitness to szwedzki producent sprzętu treningowego, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się jak dobrą jakość oferuje Thor Fitness Competition Men bar.

Dożywotnia gwarancja*  Dla użytkowników indywidualnych.
Wymaga użycia gumowej podłogi o grubości co najmniej 30 mm, zacisków i obciążeń typu bumper. Naturalne zużycie typu otarcia, zabrudzenia nie są objęte gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania, braku konserwacji lub złego przechowywania. Niewłaściwe użycie obejmuje na przykład rzucanie na haki w ławkach, ramiona asekuracyjne w power rackach lub stojakach, używanie żelaznych obciążeń lub podobne użycie. Nasza dożywotnia gwarancja dotyczy tylko pierwszego właściciela produktu zakupionego bezpośrednio w Eurosport-fitness. Nie można przenieść dożywotniej gwarancji.
Jeśli gryf jest używany komercyjnie na siłowniach lub klubach fitness, obowiązuje 12-letnia gwarancja.

 

  • Specyfikacja

Wytrzymałość: 216 200PSI

Granica plastyczności: 206 900 PSI

Średnica tulei na obciążenia: 50mm

Długość gryfu: 220cm

Średnica części chwytnej: 28mm

Waga gryfu: 20kg

Maksymalne obciążenie: 750kg

Materiał: stal sprężysta

Powłoka części chwytnej: Utwardzany chrom lub oksydowana

Powłoka tulei: Utwardzany chrom

 art.nr TFOLYBARCOMP        wersja utwardzany chrom
 art.nr TFOLYBARCOMPHY   wersja oksydowana