Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski techniczny aluminiowy art.nr ZVO-ALOB-2964

Opis produktu

Gryf olimpijski techniczny aluminiowy.

To, co definiuje sztangę techniczną, to jej lekka waga i elastyczna konstrukcja, specjalnie dostosowana do treningu techniki podnoszenia ciężaru.

Każdy, kto zaczyna treningi z wolnymi ciężarami, musi nauczyć się poprawnych wzorców ruchowych, aby móc wykonywać ćwiczenia z dużym ciężarem w prawidłowy i bezpieczny sposób. Pod tym względem nawet nieobciążona standardowa sztanga olimpijska może być czasami zbyt ciężka, ponieważ musisz w pełni skupić się na wykonywaniu ruchu, a nie balansowaniu z ciężarem. 

Gryf techniczny aluminiowy waży 10 kg i jest przystosowany do ćwiczenia wzorców ruchowych dla młodzieży, kobiet i mężczyzn. 

Gryf posiada pojedyncze oznaczenia do podnoszenia ciężarów na radełkowaniu, a tuleje na obciążenia osadzone są na łożyskach kulkowych zapewniających płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach. 

Gryf jest wykonany z aluminium w części chwytnej, a tuleje ze stali pokrytej chromem utwardzanym, dzięki czemu ma doskonałą odporność na rdzę. Gryf techniczny ma identyczne wymiary jak gryf olimpijski zawodniczy, co sprawia że przejście z gryfu treningowego technicznego na zawodniczy nie będzie dyskomfortem. 

 Nie jest przeznaczony do użytku z ciężarami większymi niż 100 kg.

Specyfikacja:

  • średnica tulei na obciążenia: 50 mm
  • długość gryfu: 220 cm
  • średnica części chwytnej: 28 mm
  • waga gryfu: 10 kg
  • maksymalne obciążenie: 100 kg.

 art.nr ZVO-ALOB-2964

Zaciski nie są w zestawie z gryfem.