Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski do cross treningu, crossfit męski art.nr INFSK28

Producent: Thor Fitness

Opis produktu

Gryf olimpijski chromowany dedykowany do szeroko pojętego cross treningu i zajęć crossfit. Gryf posiada podwójne oznaczenia WL i PL na radełkowaniu a tuleje na obciążenia osadzone są na czterech łożyskach igiełkowych (każda tuleja)  zapewnia to płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach. Gryf jest wykonany ze stali sprężystej i pokryty chromem utwardzanym dzięki czemu ma doskonałą wytrzymałość i elastyczność oraz odporność na rdzę. Parametry gryfu a zwłaszcza jego wytrzymałość 201 000 PSI to czołówka światowa w produkcji sztang olimpijskich.

Thor Fitness to szwedzki producent gryfów treningowych, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się jak dobrą jakość oferuje gryf do cross treningu Thor Fitness .

3 letnia gwarancja* 
Wymaga użycia gumowej podłogi o grubości co najmniej 30 mm, zacisków i obciążeń gumowych typu Bumper. Naturalne zużycie typu otarcia, zabrudzenia nie są objęte gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania, braku konserwacji lub złego przechowywania. Niewłaściwe użycie obejmuje na przykład długotrwałe przechowywanie gryfu z obciążeniem na stojakach, rzucanie na haki w ławkach, ramiona asekuracyjne w power rackach lub stojakach, używanie żelaznych obciążeń lub podobnego użycia. Nasza 3 letnia gwarancja dotyczy tylko pierwszego właściciela produktu zakupionego bezpośrednio w Eurosport-fitness.

  • Specyfikacja

Średnica tulei na obciążenia: 50mm

Długość gryfu: 220cm

Średnica części chwytnej: 28mm

Waga gryfu: 20kg

Maksymalne obciążenie: 500kg

 art.nr INFSK28