Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Posiadamy w stałej sprzedaży sprzęt aerobowy światowych producentów takich jak TechnoGym, Precor,LifeFitness, Star Trac, Nautilus , True, Cybex, StairMaster, Concept .
Istnieje możliwość zakupu w trzech wariantach;
1 wariant
Sprzęt w stanie “as is” – najniższa możliwie cena ale sprzęt jest w takim stanie jak do nas przyjechał z klubu fitness , bez gwarancji , oferta skierowana głównie do firm które zajmują się regeneracja, odnawianiem,serwisowaniem.
2 wariant
Sprzęt w stanie “czyszczony ,smarowany,100% sprawny) cena wyższa o 30% od stanu “as is” będzie miał wymienione np. zużyte hałasujące łożysko, przetarty pas na inny używany w dobrym stanie, urządzenia mogą mieć zarysowany lakier , posiadać inne widoczne znaki użytkowania, gwarancja 3 miesiące.
3 wariant
Sprzęt w stanie “odnowionym” po przebytym procesie odnawiania, rozbiórka maszyn do samej ramy, wymiana wszystkich możliwych łożysk , sprzęgiełek, końcówek drążków na firmowe SKF, FAG lub PEER. Wymiana pasków napędowych wielorowkowych PJ ,zębatych, PK na firmowe Optibelt,Gates lub Contitech. Wymieniamy pasy biegowe na pasy jakościowe produkowane w Europie w cenie hurtowej ok 600zl/szt w zależności od rozmiaru, blaty do bieżni wymieniamy na jakościowe z dożywotnią gwarancją przeciw przełamaniu(sa to blaty sklejkowe dużo droższe od tańszych zamienników MDF ,oczywiście ze specjalną czarna powłoką) . Powyższe elementy wymieniamy niezależnie od stanu. Elementy metalowe sprzętu piaskujemy następnie malujemy wyłącznie proszkowo/piecowo jest to nieporównywalnie trwalsza powłoka niż tradycyjna metoda na “mokro”chroniąc przy tym środowisko. Przyklejamy nowe loga, emblematy, naklejki tak aby sprzęt był jak najbardziej porównywalny ze sprzętem nowym. Testujemy oprogramowania, usuwamy z pamięci błędy , kalibrujemy kasujemy przebiegi.
Cena ok 85% wyższa od ceny “As is”
Oddajemy sprzęt wizualnie i techniczne odnowiony z 6 miesięczna gwarancja.

Pin It on Pinterest