Lista produktów do wyceny  

 

Masz pytanie?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

[recaptcha]

Administratorem zebranych danych osobowych jest firma eurosport-fitness. Zebrane dane mogą posłużyć do celów marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług administratora danych. Podstawa prawna: art. 23 ust.4 ustawy o ochronie danych osobowych (1997 r.)
 

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

BIEŻNIE DO BIEGANIA
Powszechnie znanym urządzeniem w obrębie sprzętu fitness jest bieżnia do biegania. Pozwala na przeprowadzenie treningu w bezpiecznych warunkach, niezależnie od pogody. Jest to alternatywa dla jazdy na rowerze oraz joggingu dla osób, które nie chcą przerywać regularnego treningu na okres jesienno-zimowy. Polecane są także dla powracających do sportu po kontuzji oraz w czasie rehabilitacji. Duży wybór programów pozwala dopasować, spersonalizować trening, dostosowując do aktualnych możliwości oraz sprawdzać postęp.

Wszystkie bieżnie umożliwiają dostosowanie charakteru toru do charakteru ćwiczenia. Pozwalają zachować optymalne nachylenie toru i w dowolnej chwili zmienić prędkość. W ten sposób można dawkować poziom intensywności od marszu po sprint. Sprzęt sportowy wyposażony jest w liczne funkcjonalności, jak np. pulsometr, sport tester, itp.

Pokazuje wszystkie 8

Pin It on Pinterest