Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Uchwyt do wyciągu trójkątny art. nr 512133

Producent: Eurosport-fitness

Uchwyt do wiosłowania może zastąpić w Twojej siłowni drogą i zajmującą sporo miejsca maszynę. Po zamontowaniu go na dolnym wyciągu możesz wykonać efektywny trening mięśni grzbietu i ramion oraz poprawić ogólną wydolność organizmu.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Uchwyt wykonany jest z dobrej jakości chromowanej stali, więc nie musisz obawiać się, że przy intensywnym użytkowaniu szybko się zniszczy.

Doskonale nadaje się do wiosłowania, ale wykonasz z nim także inne ćwiczenia, np. ściąganie z góry.

Równolegle i dość wąsko ułożone części chwytne spowodują, że podczas ćwiczeń będziesz utrzymywać łokcie blisko ciała, a tym samym mięśnie ramion będą dobrze izolowane, a sam trening - skuteczniejszy.

Uchwyt ma radełkowaną część chwytną, więc nie wyślizguje się ze spoconych rąk i pewnie leży w dłoniach, nawet gdy ćwiczysz z dużym obciążeniem.

Otwór uchwytu jest uniwersalny, więc możesz zamocować go na różnych wyciągach – niezależnie od marki.

Nawet jeśli masz już w swojej siłowni uchwyty do wyciągów, warto pomyśleć o uzupełnieniu zestawu o prezentowany uchwyt do wiosłowania. To ćwiczenie jest bardzo popularne i chętnie wykonywane, a odpowiednie akcesoria do treningu siłowego poszerzą ofertę Twojego obiektu i sprawią, że będzie chętniej odwiedzany przez klientów.

Uchwyt do wyciągu trójkątny - specyfikacja:

  • waga: 1,7 kg
  • szerokość: 16 cm
  • wysokość: 18,5 cm
  • średnica uchwytu: 25 mm