Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

Uchwyt długi do wyciągu art. nr 512264

Producent: Eurosport fitness

Chcesz poszerzyć funkcjonalność swojego wyciągu do ćwiczeń? Ten lekko łamany uchwyt to znakomity sprzęt treningowy kształtujący mięśnie ramion i grzbietu.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Uchwyt jest uniwersalny – możesz używać go do pracy z wyciągiem górnym lub dolnym. Co odróżnia go od innych podobnych modeli dostępnych na rynku?

Zewnętrzne rękojeści są zamocowane pod kątem – taka konstrukcja sprawia, że ćwiczący, który ściąga uchwyt z góry, mimowolnie utrzymuje łokcie blisko ciała, a tym samym należycie je izoluje. Taki trening będzie skuteczniejszy i szybciej przyniesie dobre efekty, nawet jeśli ćwiczący jeszcze niewiele wie o prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń na biceps czy triceps.

Ustawione pod kątem zewnętrzne rękojeści to także lepsza ochrona nadgarstków – są mniej obciążone, a ryzyko kontuzji jest znacznie mniejsze.

Rękojeści umieszczono w dwóch miejscach, co pozwala na modyfikację ćwiczeń o dodatkowe warianty – możesz trzymać uchwyt szeroko (i lepiej wzmacniać mięśnie grzbietu) lub wąsko (za to podziękują Ci bicepsy i tricepsy). Pamiętaj, że ciekawszy trening mobilizuje do kolejnych wyzwań!

Zewnętrzne rękojeści są lekko wyprofilowane – poprawia to komfort i ergonomię uchwytu (w porównaniu do modeli z prostą rękojeścią).

Obrotowe strzemię, za pomocą którego mocujesz uchwyt do linki wyciągu zapewnia płynną i cichą pracę w pełnym zakresie ruchu.

Uchwyt długi do wyciągu - specyfikacja:

  • waga uchwytu: 5,6 kg
  • długość: 90 cm