Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Uchwyt do wyciągu na biceps i triceps art. nr 512131

Producent: Eurosport fitness

W Twojej siłowni brakuje uchwytów do wyciągu, na których ćwiczący mogliby skutecznie wzmacniać i rozwijać mięśnie bicepsów i tricepsów? Postaw na solidny, praktycznie bezawaryjny sprzęt, który cenią sobie zarówno ćwiczący, jak i właściciele obiektów sportowych.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Prezentowany uchwyt został skonstruowany tak, by maksymalnie aktywizować podczas ćwiczeń mięśnie bicepsów i tricepsów, a jednocześnie nie obciążać nadmiernie nadgarstków ćwiczącego. To dlatego tak chętnie sięgają po niego ćwiczący w siłowniach.

Właściciele obiektów doceniają to, że nawet po latach użytkowania wygląda tak samo dobrze, nie zmienia kształtu i nie rdzewieje.

Jakie zalety ma nasz stalowy uchwyt do wyciągu?

Solidne strzemię mocujące do linki – trenuj spokojnie i nie bój się, że podczas ćwiczeń z dużym ciężarem uchwyt odczepi się od wyciągu!

Uniwersalne mocowanie – połącz uchwyt z wyciągiem dowolnej marki.

Obrotowe strzemię – ćwicz komfortowo, płynnie, w pełnym zakresie ruchu.

Uchwyt ma 30 mm w najszerszym miejscu – nie martw się, nawet podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem nie będzie się wyginał.

Wyprofilowane, radełkowane części chwytne – nie musisz się obawiać, że uchwyt wyślizgnie Ci się z dłoni. Dodatkowym zabezpieczeniem są zamontowane na końcach kuliste ograniczniki.

Ćwicz jak chcesz – części chwytne umieszczone są w czterech miejscach (po dwa na każdą dłoń), więc możesz położyć nacisk na tę grupę mięśni, na której wzmocnieniu najbardziej Ci zależy.

Nierdzewna, chromowana powłoka - nawet po latach intensywnego użytkowania w komercyjnej siłowni będzie wyglądał estetycznie.

 

Skup się na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń i przyjemności płynącej z treningu – o Twoim komforcie i bezpieczeństwie pomyśleliśmy my!

Specyfikacja

  • waga: 3,8 kg
  • szerokość: 78,5 cm
  • średnica uchwytu: 25-30 mm