Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Maszyna do ćwiczeń klatki piersiowej i barków FS-54 Multi Press

Producent: True Fitness

Planujesz zastąpić przestarzałe maszyny do ćwiczeń czymś nowszym, a przy tym bardziej stylowym? Postaw na serię Fitness Line amerykańskiej marki True Fitness. Dzięki temu, że są to maszyny wielofunkcyjne, możesz zaoszczędzić miejsce w siłowni i... swoje pieniądze.

Opis produktu

Maszyna Multi-Press z serii Fitness Line pozwala na wykonanie 4 ćwiczeń: wyciskania na klatkę, wyciskania pod kątem 25 i 45 stopni oraz wyciskania na barki. Wszystko to na jednej maszynie, więc ćwiczący nie musi się przesiadać, tracić czasu na szukanie innej maszyny i czekać, aż się zwolni. To ważne zwłaszcza w przypadku maszyn na klatkę i barki, bo zwykle są one w siłowniach bardzo oblężone.

Jakie zalety ma maszyna FS-54 Multi Press marki True Fitness?

Zarówno siedzisko, jak i oparcie można regulować, więc łatwo dobierzesz pozycję odpowiednią do swoich aktualnych wymagań treningowych.

5-pozycyjne ramię pozwoli Ci wybrać zakres ruchu najlepiej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Uchwyty są podwójne, więc na tej maszynie mogą ćwiczyć osoby o bardzo różnych warunkach fizycznych. Takie rozwiązanie pozwala też wprowadzać nowe ćwiczenia i sprawić, że trening będzie ciekawszy.

Stos obciążeń jest łatwo dostępny z pozycji siedzącej, więc zmiana przebiega płynnie i szybko. Dzięki temu, że jest częściowo osłonięty, ryzyko przytrzaśnięcia palców jest minimalne.

Wszystkie dźwignie regulacji zakończone są jasnożółtymi bolcami, które łatwo zidentyfikować, więc nawet osoby, które pierwszy raz ćwiczą na tej maszynie, szybko opanują jej obsługę.

Osoby mniej doświadczone mogą skorzystać z podpowiedzi umieszczonej na czytelnej infografice.

Dzięki antypoślizgowym nóżkom maszyna nie przesuwa się w czasie treningu, a podłoga jest zabezpieczona przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami.

Specyfikacja:

 • wymiary: 135 cm x 208 cm x 145 cm
 • waga stosu (opcje): 77 kg / 113 kg
 • waga maszyny: 227 kg / 264 kg.

Gwarancja:

 • 10 lat - elementy ramy i spawy
   
 • 5 lat - łożyska ślizgowe, łożyska kulkowe, rolki prowadzące linki, obciążenia wraz z drążkami prowadzącymi
   
 • 2 lata - serwis, linki, łożyska liniowe, wałki oraz wszystkie inne elementy niewymienione gdzie indziej w niniejszej gwarancji.
   
 • 1 rok - części normalnie zużywające się, w tym między innymi etykiety, tapicerki i chwyty.