Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

Płotki szybkościowe regulowane ZIVA, nowe - wyprzedaż!

Płotki agility, często określane jako płotki szybkościowe, stanowią popularne narzędzie w treningach funkcjonalnych w klubach fitness i siłowniach. Ich uniwersalność pozwala na używanie ich zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Dlaczego warto wprowadzić płotki do swojego klubu?

Podnoszą szybkość i sprawność. Ćwiczenia z płotkami rozwijają refleks, szybkość oraz płynność ruchów. Każde przeskakiwanie przez płotki wymaga szybkiego i precyzyjnego ruchu nóg, co przekłada się na lepszą dynamikę i sprawność.

Wzmacniają mięśnie. Przeskoki przez płotki wymagają odpowiedniego unoszenia nóg, co pobudza do pracy mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha, wspomagając budowanie siły i wytrzymałości mięśniowej.

Poprawiają koordynację ruchową. Kontrolowane ruchy nóg podczas ćwiczeń z płotkami doskonale rozwijają zdolności koordynacyjne, co jest istotne zarówno w profesjonalnym sporcie, jak i w codziennym funkcjonowaniu.

Pobudzają krążenie i wspierają serce. Intensywny trening z płotkami sprawia, że serce pracuje intensywniej, co poprawia wydolność układu sercowo-naczyniowego i pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji.

Wszechstronny element treningu funkcjonalnego. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom z płotkami, można symulować ruchy użyteczne w codziennych aktywnościach, jak i specyficzne dla różnych dyscyplin sportowych, co czyni je cennym elementem treningu funkcjonalnego.

Dodają różnorodności do treningu. Płotki agility można łatwo połączyć z innymi akcesoriami treningowymi, jak pachołki, drabinki czy tyczki, co pozwala na stworzenie zróżnicowanych zestawów ćwiczeń, które łączą elementy koordynacyjne, siłowe i wytrzymałościowe.

Oferujemy nowe płotki marki ZIVA w bardzo atrakcyjnej cenie. Płotki są regulowane, dzięki czemu masz dostępne dwie wysokości (20 lub 30 cm) i możesz dopasować je do swoich potrzeb treningowych. Szerokość płotka: 45 cm.


czytaj też: Czy warto otworzyć klub do treningu funkcjonalnego? Jak go urządzić?