Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Stojak na hantle Hex na kółkach Massive Xenios USA art.nr RKMSVSTDB03

Producent: Xenios USA

 Stojak Xenios USA Massive Storage Rack Dumbbells zapewnia...

Opis produktu

 Stojak Xenios USA Massive Storage Rack Dumbbells zapewnia miejsce na Twoje obciążenia frakcyjne " ułamkowe" , hantle i gumy treningowe power band, mini band. Został zaprojektowany, aby zapewnić niezawodne rozwiązanie do przechowywania sprzętu w boxach i na siłowniach. 

Zbudowany z wytrzymałej, malowanej proszkowo stali z dołączonymi kółkami zapewniającymi mobilność. Gwarantujemy, że pomoże Ci stworzyć uporządkowaną i usprawnioną powierzchnię treningową. Dostarczamy Ci wyjątkowy i niezawodny regał magazynowy, który zapewnia elastyczność użytkowania i solidnosć, nie rezygnując z estetyki. Konstrukcja zapewnia stabilność przechowywania akcesorii treningowych od ciężkich hantli po gumy oporowe power band, jednocześnie zwiększając przestrzeń treningową dla sportowców. Warty inwestycji, pomoże Ci stworzyć optymalną przestrzeń do skupienia się na doskonaleniu technik treningowych.

Wymiary stojaka to 201cm długości, 50cm szerokości i 123cm wysokości, profile ramy mają wymiar 75x50x3,5mm. Wykończony czarnym matem z niebieskim oryginalnym logo Xenios USA.

Sportowcy z Xenios USA zawsze starają się ulepszać i budować najwyższej jakości produkty dla środowiska fitness. Niezależnie od tego czy jesteś sportowcem wyczynowym czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, ten nowoczesny stojak do przechowywania jest tym, czego potrzebujesz jako integralną część siłowni czy Boxa crossfit. Niedrogie i wykonane z najbardziej zaawansowanego technologicznie materiału, który gwarantuje długowieczność- będziesz mógł trenować na najwyższym poziomie, jednocześnie redukując oznaki zużycia sprzętu i podłogi, wiedząc że  stworzona przestrzeń jest bezpieczna. Wierzymy że możesz osiągnąć swoje najwyższe cele fitness i staramy się dostarczyć sprzęt, który to umożliwi.

Zbuduj swój własny wyjątkowy "plac zabaw" o sportowej doskonałości i wytrzymałości  z pomocą zespołu projektowego Xenios USA.

Specyfikacja;

Długość; 201cm

Szerokość; 50cm

Wysokość; 123cm

Profile ramy; 75x50x3,5mm 

Waga; 55kg

Materiał; stal malowana proszkowo

Kolor; matowa czerń