Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Zestaw maszyn do treningu siłowego

Opis produktu

Seria maszyn siłowych Nautilus jest bardzo popularną serią w środowisku zawodowym, kulturystycznym ponieważ sposób działania ciężaru w maszynach, który opracował Arthur Jones (założyciel Nautilus i właściciel 48 patentów) zrewolucjonizował świat treningu siłowego. Dzięki zastosowaniu przekładni ciężaru CAM, obciążenie na początku i na końcu ruchu jest mniejsze a w środkowej części ruchu ma swoje maksimum. Zmienny opór odpowiada naturalnej krzywej siły ciała i zapewnia znacznie lepszy trening.

Maszyny siłowe Nautilus znalazły uznanie m.in. u takich postaci w świecie kulturystyki jak Dorian Yates cyt. " W maszynach Nautilus uderzyła mnie logika systemu treningowego, to połączenie teorii i praktyki na siłowni, które w dużym stopniu przyczyniło się do efektywności mojego treningu oraz moich sportowych sukcesów"

Nautilus należy do liderów biomechaniki, różnorodności oraz jakości.

Wszystkie urządzenia z tego zestawu zostały wyprodukowane w USA.


Proponowany zestaw urządzeń jest po procesie odnowienia, maszyny są sprawne gotowe do użytku w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.

Zapraszam do przetestowania. Na miejscu mamy ponad 1000 różnych sprzętów również bieżnie , orbitreki, rowerki treningowe, hantle obciążenia czyli wszystko to co jest potrzebne do wyposażenia kompleksowego siłowni.

W skład zestawu wchodzą urządzenia ;
1. Wyciskanie na klatkę
2. Butterflay na klatkę piersiową
3. Wyciskanie na barki
4. Barki bokiem
5. Ściąganie z góry na najszerszy grzbietu
6. Ściąganie w poziomie
7. Maszyna na dwugłowy uda
8. Maszyna na czworogłowy uda
9. Maszyna na przywodziciele/odwodziciele
10. Suwnica na nogi
11. Maszyna na mięśnie proste brzucha
12. Maszyna na biceps
13. Maszyna na triceps
14. Wyciąg wielofunkcyjny.