Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Maszyna na czworogłowy uda NS2LE Nautilus 2ST Leg Extension

Producent: Nautilus

Sprzęt cenionej amerykańskiej firmy Nautilus, uważanej za jedną z najważniejszych marek na amerykańskim rynku fitness i siłowni. Produkowane przez Nautilus urządzenia do treningu siłowego i cardio charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością z jednej strony, a komfortem i łatwością użytkowania z drugiej. Nie bez przyczyny cieszą się szacunkiem i zaufaniem wielu użytkowników.

Opis produktu

Maszyna na mięśnie czworogłowe ud - mocne strony urządzenia siłowego

Nautilus 2ST to profesjonalna maszyna siłowa do ćwiczeń mięśni czworogłowych ud. Ten solidny sprzęt do siłowni pozwala doskonalić te partie ciała w harmonijny i wysoce efektywny sposób. Dzięki kompaktowym rozmiarom używana maszyna siłowa zmieści się w każdym, nawet niewielkim obiekcie stanowiąc idealne dopełnienie wyposażenia siłowni. 

Główne zalety prezentowanego urządzenia treningowego to:

  • podwójne stosy sztabek pozwalające na płynny dobór ciężaru w zależności od stanu wytrenowania i możliwości ćwiczącego (stos główny z regulacją co 4-5 kg oraz dodatkowy, z regulacją co 0,4-0,5 kg); stopniowe zwiększanie ciężaru pozwala na dokładne wykonywanie ćwiczeń, z zachowaniem odpowiedniej postawy; takie działanie przynosi podwójny efekt: minimalizuje ryzyko kontuzji, a jednocześnie zapewnia stały progres,

  • regulowane siedzisko z oparciem, które umożliwia dopasowanie sprzętu siłowego do wzrostu ćwiczącego,

  • możliwość zmiany obciążenia z pozycji siedzącej, co znacząco wpływa na płynność treningu.

Seria maszyn siłowych Nautilus jest bardzo popularna w środowisku zawodowym, kulturystycznym, ponieważ sposób działania ciężaru w maszynach, który opracował Arthur Jones (założyciel Nautilus i właściciel 48 patentów) zrewolucjonizował świat treningu siłowego.

Dzięki zastosowaniu przekładni ciężaru CAM, obciążenie na początku i na końcu ruchu jest mniejsze, a w środkowej części ruchu ma swoje maksimum. Zmienny opór odpowiada naturalnej krzywej siły ciała i zapewnia znacznie efektywniejszy trening.

System przenoszenia ciężaru oparty jest na pasie kevlar, który jest bardzo trwały podczas eksploatacji i zapewnia płynny ruch od początkowej do końcowej fazy - niezależnie od ciężaru.

Prezentowana maszyna do siłowni została wyprodukowana w USA.

Chcesz wiedzieć więcej o maszynach Nautilus? czytaj tutaj


Chcesz wiedzieć, jak odnawiamy maszyny siłowe? Na jakie gwarancje możesz liczyć i jak załatwiamy sprawy serwisowe? czytaj tutaj


Wariant „as is” (czyli „taki, jaki jest”) to zdecydowanie najtańsza opcja zakupu – cena może być nawet o 80% niższa od ceny sprzętu regenerowanego i o ok. 40% - od ceny sprzętu odnowionego. Na co możesz liczyć wybierając ten wariant? czytaj tutaj