Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Suwnica ze stosem na nogi leg press NS2LP Nautilus 2ST Leg Press

Producent: Nautilus

Mocne mięśnie nóg to marzenie wielu klientów siłowni. Chcesz pomóc im je spełnić i sprawić, by chętniej do Ciebie wracali? Zaproponuj im trening na kultowej, solidnej amerykańskiej maszynie Nautilus 2ST Leg Press - przekonasz się, że to faktycznie maszyna do ćwiczeń, a nie zbierania kurzu!

Opis produktu

Ćwiczenia na mięśnie nóg - dla kogo?

Kto powinien szczególnie zadbać o mocne mięśnie nóg?

Sportowcy. Silne nogi pozwalają generować większą siłę i prędkość, poprawiając wydajność i osiągi w takich dyscyplinach, jak bieganie, skoki, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis czy narciarstwo.

Osoby wracające do zdrowia po kontuzjach lub narażone na urazy. Mocne mięśnie nóg mogą pomóc w odbudowie siły i stabilności, wspomagają proces rehabilitacji, zmniejszają ryzyko kolejnych urazów.

Walczący z nadwagą lub otyłością. Ćwiczenia, które angażują duże grupy mięśni (a do taklch należy trening nóg), pobudzają metabolizm i przyspieszają spalanie kalorii. Regularne ćwiczenia nóg mogą pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej i wspomagać proces utraty wagi.

Mocne nogi wspierają też układ kostno-stawowy, pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, zapobiegają bólom pleców i redukują ryzyko osteoporozy.

Maszyna do ćwiczeń mięśni nóg Nautilus 2ST Leg Press

Maszyna Leg Press pomaga wzmocnić mięśnie nóg i pośladków. Twórca maszyn Nautilus Arthur Jones zwrócił uwagę na to, że siła mięśnia zależy od jego pozycji – jest najmniejsza w pozycji rozciągniętej, a największa podczas skurczu. Tradycyjne koło pasowe zastąpiono w jego maszynach krzywką, dzięki której ćwiczący podczas całego ruchu czuje odpowiedni opór - najniższy na początku, potem coraz większy i nieznacznie mniejszy pod koniec. Jest on proporcjonalny do siły mięśni zaangażowanych w różnych pozycjach w trakcie ćwiczenia. Dzięki temu mięśnie pracują wydajniej, są odpowiednio „dociążone”, a trening przynosi lepsze efekty.

Jakie zalety ma maszyna Nautilus 2ST Leg Press?

 • Pozwala skutecznie rozwijać mięśnie nóg, ale ćwiczenia nie obciążają pleców i stawów kolanowych.
 • Ma bardzo dużą platformę na stopy, więc użytkownik może zmieniać ich pozycję i angażować podczas treningu różne mięśnie nóg (uda, łydki).
 • Jest bardzo trwała. Jej konstrukcja to grube, stalowe, malowane proszkowo ramy, które długo zachowają nienaganny wygląd, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
 • Prosta konstrukcja gwarantuje bezawaryjne użytkowanie - nie ma tu zbędnych detali, które generują usterki i podnoszą koszt eksploatacji.
 • Blokada zwalniającą ciężar pomaga w prosty i bezpieczny sposób rozpocząć i zakończyć trening.
 • Ma regulowany kąt oparcia oraz regulowane w poziomie siedzisko, możesz więc łatwo dopasować ją do własnych potrzeb.
 • Ma dużą, wyprofilowaną poduszkę pod plecy, która dobrze stabilizuje i chroni przed przeciążeniem odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
 • Jej funkcjonalność docenią zwłaszcza osoby stawiające w siłowni pierwsze kroki. Trening na tej maszynie jest znacznie bezpieczniejszy, niż klasyczny trening na nogi wykonywany z wolnymi ciężarami,  a klarowna infografika pokazuje, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia.
 • Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się nawet w niedużej siłowni, a w większej pozostawi miejsce na inne sprzęty i pozwoli poszerzyć ofertę obiektu.
 • Otwarta konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do maszyny.
 • Ma antypoślizgowe uchwyty przy siedzisku, które pomogą ci utrzymać prawidłową, stabilną pozycję podczas ćwiczeń z większymi ciężarami.

Specyfikacja:

 • wymiary: 80 cm x 110 cm x 115 cm
 • waga stosu: 186 kg.

Maszyna została wyprodukowana w USA.

Chcesz wiedzieć więcej o maszynach Nautilus? czytaj tutaj


Chcesz wiedzieć, jak odnawiamy maszyny siłowe? Na jakie gwarancje możesz liczyć i jak załatwiamy sprawy serwisowe? czytaj tutaj


Wariant „as is” (czyli „taki, jaki jest”) to zdecydowanie najtańsza opcja zakupu – cena może być nawet o 80% niższa od ceny sprzętu regenerowanego i o ok. 40% - od ceny sprzętu odnowionego. Na co możesz liczyć wybierając ten wariant? czytaj tutaj