Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel@eurosport-fitness.pl

Maszyna na dwugłowy uda siedząc S5LC Nautilus Nitro Seated Leg Curl

Producent: Nautilus

Nautilus Nitro Seated Leg Curl to klasyczna maszyna do ćwiczeń mięśni dwugłowych ud. Na tyle prosta, że aby z niej skorzystać, nie potrzebujesz specjalnej instrukcji, za to bardzo skuteczna!

Opis produktu

Maszyna siłowa do ćwiczeń na mięsień dwugłowy uda - dla kogo?

Dwugłowy uda to bardzo ważny mięsień, odpowiadający m. in. za zginanie nogi w kolanie i prostowanie jej w biodrze. Ćwiczenia rozwijające dwugłowy uda powinny wykonywać zwłaszcza osoby trenujące sporty siłowe, bo silne mięśnie lepiej stabilizują kolana, co pomaga zapobiegać kontuzjom. Polecane są też biegaczom (poprawiają szybkość i dynamikę) oraz rowerzystom - podczas jazdy rowerem mocniej pracuje mięsień czworogłowy, więc dbając o równomierny rozwój masy mięśniowej warto poświęcić więcej uwagi dwugłowemu.

Maszyna siłowa Nautilus Nitro Seated Leg Curl

Nautilus Nitro Seated Leg Curl pozwala użytkownikom budować mocniejsze mięśnie dwugłowe przy minimalnym obciążeniu kolan. W pozycji siedzącej rozciągnięcie mięśni jest większe, niż gdy ćwiczymy na leżąco i możemy ćwiczyć z większym obciążeniem, dlatego też ten trening przynosi lepsze efekty.

Jakie są najważniejsze zalety maszyny siłowej Nautilus Nitro Seated Leg Curl?

 • Regulowana rolka na uda stabilizuje ćwiczącego we właściwej pozycji, zapobiega jego wysuwaniu się do przodu lub podnoszeniu w górę, także podczas ćwiczeń z dużymi obciążeniami. Można dopasować jej położenie do warunków i potrzeb ćwiczącego.
 • Wygodne, elastyczne, ale niezbyt miękkie poduszki pozwalają siedzieć komfortowo, bez zapadania się, a kręgosłup utrzymywany jest we właściwej, bezpiecznej pozycji.
 • Regulowany kąt oparcia pozwala dopasować maszynę do każdego użytkownika.
 • Częściowo osłonięte stosy ciężarków są dostępne z siedziska, więc zmiana ciężaru jest szybka i łatwa.
 • Jasnożółty bolec blokujący ciężar jest dobrze widoczny, a same obciążenia łatwe do zidentyfikowania.
 • Jasnożółte rączki regulacyjne – dobrze widoczne nawet w słabym oświetleniu.
 • Antypoślizgowe nóżki poziomujące chronią podłogę siłowni i zapobiegają przesuwaniu się maszyny podczas intensywnych ćwiczeń.
 • Super płynny napęd paskowy.
 • Konstrukcja ze stalowych ram o wymiarach 5x10 cm gwarantuje maksymalną trwałość nawet podczas długotrwałego i intensywnego użytkowania w komercyjnej siłowni.

Maszyna na dwugłowy uda siedząc S5LC Nautilus Nitro Seated Leg Curl - specyfikacja:

 • wymiary: 142 cm x 91 cm x 137 cm
 • waga: 254 kg
 • waga stosu: 90 kg

Maszyna wyprodukowana w USA.

Maszyny do ćwiczeń Nautilus Nitro

Linia Nautilus Nitro to 26-częściowa linia maszyn siłowych o zmiennym oporze. Zostały zaprojektowane tak, by dostosować się do sposobu poruszania się ciała, a w efekcie by zwiększyć wydajność i poprawić wyniki treningowe.

Chcesz wiedzieć więcej o maszynach Nautilus? czytaj tutaj

Chcesz wiedzieć, jak odnawiamy maszyny siłowe? Na jakie gwarancje możesz liczyć i jak załatwiamy sprawy serwisowe? Czytaj tutaj.