Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Tubingi - zestaw fabrycznie nowych, wyprzedaż magazynowa

Tubingi to bardzo praktyczne narzędzie do ćwiczeń, polecane zwłaszcza do klubów fitness, klubów sportowych i do użytku domowego. Prezentowany zestaw tubingów pochodzi z wyprzedaży magazynowej, więc ma bardzo atrakcyjną cenę!

Opis produktu

Do czego można używać tubingów?

Tubingi mogą stać się jednym z podstawowych sprzętow do ćwiczeń podczas treningów z masą własnego ciała - niezależnie od tego, czy trenujesz w domu, czy na siłowni.

Są bardzo uniwersalne, więc tylko od Twojej pomysłowości zależy, w jaki sposób je wykorzystasz. Trening z tubingami kształtuje głównie mięśnie ramion, klatki piersiowej i grzbietu, ale wykonasz nimi także ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg czy brzucha.

Tubingi mogą zastąpić hantle czy sztangę z obciążeniami, a są znacznie bardziej poręczne i łatwiej je przechować. Możesz również zabrać je ze sobą na trening w plenerze. 

Ten sprzęt doskonale sprawdzi się podczas zajęć rehabilitacyjnych, gimnastyki korekcyjnej, ćwiczeń ujędrniających i rozciągających. Są także stosowane podczas rozgrzewki przed intensywnym treningiem siłowym. 

W zestawie znajdują się trzy tubingi o zmiennym oporze (lekki, średni i mocny), więc łatwo dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb i możliwości.

Tubingi mają wygodne uchwyty, które poprawią komfort Twoich treningów i zwiększą jego bezpieczeństwo.