Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Pas z gumą oporową, trening szybkości ZIVA - fabrycznie nowe art. nr ZES-FTMR-0515 - Wyprzedaż magazynowa

Treningi szybkości polecane są nie tylko biegaczom - skorzystają na nich także piłkarze, koszykarze, szczypiorniści, laskarze oraz przedstawiciele innych dyscyplin sportu. Aby wykonać trening z gumą oporową ZIVA, nie potrzebujesz obecności drugiej osoby - możesz go wykonać samodzielnie.

Opis produktu

Trening szybkościowy z pasem oporowym ZIVA

Pas z gumą oporową to sprzęt do ćwiczeń, który pomoże Ci poprawić szybkość i przyspieszenie. Trening z gumą wzmocni Twoje mięśnie (zwłaszcza brzucha, grzbietu i nóg) oraz poprawi ogólną kondycję. 

Jeśli wykonujesz trening z partnerem/partnerką, to jedno z Was zakłada pas, a drugie zostaje z tyłu i tworzy opór, podczas gdy druga osoba startuje do sprintu. Pas marki ZIVA pozwala też ćwiczyć w pojedynkę - wówczas jedną jego część mocujesz do drzewa czy słupa. 

Zalety pasa oporowego do treningu szybkościowego

  • Pas jest lekki, więc możesz spakować go do torby i zabrać na trening w plenerze.
  • Jego użycie jest bardzo łatwe i bezpieczne, sprawdzi się więc nawet podczas treningu mało doświadczonych sportowców. 
  • Jest wykonany z bardzo trwałych materiałów, a gumę zabezpieczono dodatkowo "rękawem" z tkaniny - dzięki temu guma jest lepiej zabezpieczona i dłużej wytrzyma intensywne użytkowanie, a Twoje dłonie są chronione przed otarciami.
  • Długość pasa można regulować i dopasować do każdej talii.
  • Pas połączony jest z gumą za pomocą mocnego karabińczyka, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas treningu.
  • Gumę możesz odpiąć od pasa i wykorzystać ją do innych ćwiczeń wymagających oporu, dzięki czemu trening będzie bardziej urozmaicony.