Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Platforma balansowa Reebok

Reebok Core Board to element wyposażenia klubu fitness, który docenią zwłaszcza miłośnicy treningów ogólnorozwojowych. Ćwiczenia na tej platformie balansowej wzmacniają mięśnie głębokie, poprawiają równowagę i koordynację.

Opis produktu

Platforma balansowa - niezbędny element wyposażenia sali fitness

Reebok Core Board to sprzęt fitness, który wzmacnia mięśnie głębokie, odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy, a często osłabione siedzącym trybem życia. Wpływa też na poprawę równowagi, koordynacji i sprawności.

Można na niej ćwiczyć wykorzystując masę własnego ciała lub z użyciem wolnych ciężarów, gum do ćwiczeń i innych akcesoriów fitness. Dzięki tej różnorodności trening z platformą balansową Reebok nigdy nie będzie nudny!

Platforma balansowa - dla kogo?

Reebok Core Board może być również stosowana w rehabilitacji po kontuzjach i urazach oraz w treningu osób, które uprawiają dyscypliny wymagające utrzymania równowagi (np. narciarstwo, łyżwiarstwo, rolki, sporty wodne). Ćwiczenia na platformie sprawią, że lepiej będziesz sobie radzić z ewentualnymi upadkami i zminimalizujesz ryzyko urazów kolan czy stawów skokowych.

Platforma ma antypoślizgową powierzchnię, która ułatwia utrzymanie równowagi i poprawia stabilność w trakcie ćwiczeń.

Platforma balansowa Reebok - specyfikacja:

  • długość: 70 cm
  • szerokość: 50 cm
  • wysokość: 16 cm

Platformy są używane, sprzedajemy je w stanie „as is”. Dostępne trzy ostatnie sztuki!