Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Zestaw skrzyń piankowych plyometrycznych art. nr AZAPBOX

Producent: AZAFIT®

Nowość

Opis produktu

Głównym założeniem przy projektowaniu tego modelu sprzętu było, " zbudować, bezpieczny i estetyczny produkt w dobrej cenie ". Zgodnie z filozofią naszej firmy oddajemy do użytku produkt w ekonomicznej wersji dla siłowni które mają ograniczony budżet ale nie chcą pozostawać w tyle za większymi i nowszymi. 

  • Piankowa konstrukcja, antypoślizgowa powłoka - zapobiegają przypadkowemu zranieniu nóg przez użytkowników w przeciwieństwie do tego, co zdarza się w przypadku zwykłych drewnianych skrzyń.
  • Możliwość piętrowania podczas zmiany wysokości aż do czterech skrzyń w pionie. Dodatkowo każda skrzynia może być używana osobno w konfiguracji 15, 30, 45 i 60cm lub łączona w podwójne lub potrójne zestawy do wykonywania skoków i innych ćwiczeń - zapewnia wszechstronność i różnorodność treningową.
  • Łączenie skrzyń za pomocą rzepów - zapewniają szybką zmianę wysokości i stabilne połączenie skrzyń.
  • Każda wysokość ma inny kolor oraz wyraźne oznaczenia wymiarów - zapewnia łatwą identyfikację i ułatwia przygotowywanie treningu.

 

Zaplanuj swój następny trening z miękkimi skrzyniami plyometrycznymi, bardzo popularnym sprzętem dla tych, którzy kochają treningi fitness na pośladki i dolne partie ciała lub dla tych, którzy chcą bezpiecznie budować dynamikę. W następnej serii skoków na skrzynie nie będziesz musiał martwić się o urazy piszczeli, gdy pojawi się zmęczenie.

Miękkie skrzynie plyometryczne są również idealne do treningów dla dzieci. Wszystkie poziomy umiejętności, od początkujących po "zawodowców", mogą korzystać z jakości i bezpieczeństwa  tego produktu.

 

Specyfikacja:

 art. nr                 AZAPBOX
 Producent  AZAFIT®
 Kolor   Czarny, czerwony, niebieski, zielony
 Wymiary podstawy  90x74cm
 Regulowana wysokość   150cm ( 15cm, 30cm,45cm,60cm )
 Waga  27kg
 Wypełnienie   Pianka
 Powłoka zewnętrzna  Antypoślizgowa eko skóra