Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

eurosport-fitness@wp.pl

BS018 Klatka wielofunkcyjna do przysiadów Half Rack

Producent: Eurosport fitness

Nowość

Opis produktu

BS018 Half Rack

Half Rack z seri BS to kolejne wielofunkcyjne urządzenie siłowe zaprojektowane z myślą o klubie małometrażowym, studiu treningu personalnego, siłowni hotelowej  gdzie liczy się funkcjonalność na małej przestrzeni. Klatka do przysiadów posiada otwartą konstrukcje która zapewnia użytkownikom swobodę ruchów a także daje możliwość dostawienia ławki umożliwiającej wyciskanie na klatkę piersiową  w poziomie , skos w dół i w górę oraz barki. Duże ramiona asekuracyjne  oraz para haków J-hook z regulacją wysokośći zapewniają bezpieczeństwo. Wzbogaceniem możliwośći treningowych są zamocowane szpilki do gum Power Band  ( po 3 szt na strone) , uchwyt na gryf olimpisjki typu Landmine oraz wielopozycyjny drążek do podciągania. Dopełnieniem optymalizacji powierzchni są bolce na obciążenia  w ilości 6sztuk oraz dwa pionowe uchyty na gryfy olimpijskie zapewniające ład i porządek wykluczając jednocześnie potrzebę dodatkowych stojaków.Wymiary urządzenia a zwłaszcza wysokość 210cm daje  niesamowite możliwości umieszczania klatki w niskich pomieszczeniach typu, piwnice, garaże, pokoje mieszkalne itp. Jest to rozwiązanie które na pewno ułatwi pracę trenerom personalnym, rehabilitantom oraz użytkownikom domowym.


  SPECYFIKACJA:

Wymiary:  dł.174cm  szer.162 wys.210cm
Waga; 140kg 

Rama; Bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń zapewnia stabilna i mocna rama wykonana z wytrzymałych zamkniętych  prostokątnych rur  100x50x2,5mm

Wykończenie; Wysokiej jakośći elektrostatyczna powłoka proszkowa dwuwarstwowa odporna na odpryski i zarysowania.

Ochrona ramy; Wytrzymałe, formowane osłony stóp z PVC, antypoślizgowe stopy chroniące powierzchnie podłogowe przed uszkodzeniem.