Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Rower stacjonarny treningowy pionowy Evolve

Rower treningowy to sprzęt do treningu cardio, który jest niezbędny w każdej siłowni. Rowery Evolve charakteryzują się doskonałą biomechaniką, nowoczesnym i stylowym designem oraz przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Magnetyczny opór to gwarancja cichej pracy roweru i wysoki komfort treningu.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Popularność rowerów treningowych wynika głównie z tego, że pozwalają kompleksowo zadbać o zdrowie i kondycję, a jednocześnie do korzystania z nich nie są potrzebne żadne szczególne umiejętności. Nie zajmują też wiele miejsca, więc sprawdzą się nawet w niewielkich siłowniach czy klubach fitness.

Co wyróżnia rower pionowy Evolve?

 

 

22 programy treningowe (w tym Body Fat Function pozwalający kontrolować poziom tkanki tłuszczowej), dzięki czemu łatwo możemy dopasować go do własnych potrzeb i szybciej osiągać zamierzone cele. Tak duże zróżnicowanie programów sprawia, że rower doskonale sprawdzi się w treningu osób początkujących, zaawansowanych, a także seniorów czy osób wracających do zdrowia po kontuzjach.

20 poziomów oporu pozwala przeprowadzić urozmaicony trening dostosowując jego intensywność do indywidualnych wymagań.

 

 

 

 

Konsola LED z wszystkimi niezbędnymi podczas treningu informacjami - pokazuje czas treningu, pokonany dystans, liczbę spalonych kalorii, prędkość, poziom, tętno i profil użytkownika. Szczegółowe informacje zwrotne pomogą ci utrzymać motywację i osiągnąć zamierzone cele, a czytelny wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu.

Wbudowane w kierownicę czujniki tętna pomagają osiągnąć i utrzymać docelowe tętno podczas treningu, co jest szczególnie ważne nie tylko dla profesjonalnych użytkowników, ale też dla osób borykających się z problemami kardiologicznymi. Ta funkcja pomaga upewnić się, że znajdujesz się we właściwej dla wybranych celów strefie treningowej.

 

 

 

 

Duże koło zamachowe (o masie 15 kg) jest trwałe i wykonane z myślą o maksymalnej wydajności i niskich kosztach konserwacji. Duża masa koła zapewnia płynną jazdę i wysoki komfort treningu.

Duże, wygodne pedały z antypoślizgową fakturą i regulowanymi paskami – gwarantują stabilność i wygodę.

 

 

 

 

 

Solidna konstrukcja roweru pozwalająca przeprowadzić nawet najbardziej intensywne treningi.

Maksymalna waga użytkownika - 180 kg.

 

 

 

 

 

 

Pionowa i pozioma regulacja siedziska pozwala dobrać najlepszą pozycję treningową dla każdego użytkownika, poprawia komfort treningu i pomaga zapobiegać kontuzjom.

 

 

 

 

 

Dodatkowe akcesoria:

  • wbudowany wentylator zapewniający komfort termiczny nawet podczas intensywnych zajęć,

  • kółka ułatwiające transport,

  • uchwyt na butelkę z wodą w zasięgu ręki,

  • półka na telefon,

  • gniazdo USB (na ładowarkę, MP3, pendrive’a),

  • wbudowane głośniki.

 

Specyfikacja:

  • przeznaczenie: komercyjne, domowe

  • rozmiar: 120 cm x 590 cm x 151 cm

  • waga: 61,5 kg

  • konsola: LED, 340 x 440 mm