Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Rower poziomy Ffittech ZOOM-R

Producent: FFITTECH®

Rower poziomy ZOOM-R to sprzęt cardio do siłowni polecany wszystkim osobom chcącym zadbać o swoją kondycję, w tym także osobom borykającym się z kontuzjami oraz problemami z kręgosłupem. Jego konstrukcja pozwala odciążyć odcinek lędźwiowy i stawy kolanowe ćwiczącego. Sprawdzi się także u osób ze znaczną nadwagą oraz u seniorów, bo pozwala przyjąć w czasie ćwiczeń stabilną, wygodną pozycję.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Główne zalety tego sprzętu treningowego to:

 

 

 

12 programów pozwalających na zróżnicowanie treningów, dzięki czemu będziesz mieć więcej przyjemności z ćwiczeń. Pamiętaj, że jeśli treningi są monotonne, mniej chętnie będziesz do nich wracać, a bez systematyczności nie osiągniesz zamierzonych efektów.

24 poziomy oporu, które pomogą przeprowadzić urozmaicony trening i dostosować jego intensywność do indywidualnych wymagań.

 

 

 

 

 

Ciężkie koło zamachowe z oporem magnetycznym zapewnia równomierny, płynny i cichy ruch.

Konsola z ekranem dotykowym TFT 10.1”, który zapewnia wysoki kontrast obrazu. Na ekranie wyświetlane są wszystkie niezbędne podczas treningu informacje: czas, pokonany dystans, liczba spalonych kalorii, prędkość i poziom tętna. Szczegółowe informacje zwrotne pomogą ci utrzymać motywację i osiągnąć zamierzone cele, a czytelny wyświetlacz jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. To także świetne lekarstwo na nudę podczas treningu: dzięki połączeniu z WiFi lub bluetooth możesz oglądać filmy, słuchać muzyki, sprawdzić, co dzieje się w świecie i w mediach społecznościowych.

 

 

 

Aplikacja Kinomap, dzięki której przeniesiesz się wirtualnie na jedną ze 100 000 tras nagranych w 58 krajach. Możesz spełnić swoje największe treningowe marzenia nie ruszając się z domu czy siłowni.

Wbudowane w uchwyty czujniki tętna, które pomagają osiągnąć i utrzymać docelowe tętno podczas treningu, co jest szczególnie ważne nie tylko dla profesjonalnych użytkowników, ale też dla osób borykających się z problemami kardiologicznymi. Ta funkcja pomaga upewnić się, że znajdujesz się we właściwej dla wybranych celów strefie treningowej.

 

 

 

 

 

 

Bardzo szerokie, regulowane siodełko pozwala przyjąć podczas ćwiczeń wygodną pozycję, dopasowaną do indywidualnych preferencji i możliwości użytkownika.

Duże, wygodne pedały z antypoślizgową fakturą – gwarantują stabilność i wygodę.

 

 

 

 

 

 

 

Otwarta konstrukcja, obniżona rama z łatwo dostępnym siedziskiem i dwie pary uchwytów (przy konsoli oraz siedzisku) sprawiają, że rower ZOOM-R doskonale sprawdzi się w rehabilitacji osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Solidna konstrukcja pozwalająca przeprowadzić nawet najbardziej intensywne treningi.

 

 

 

 

 

 

 

Kółka poziomujące, dzięki którym sprzęt stoi stabilnie na każdej powierzchni.

Maksymalna waga użytkownika - 150 kg.

 

 

 

 

 

Dodatkowe akcesoria:

 • wbudowany wentylator zapewniający komfort termiczny nawet podczas intensywnych zajęć,

 • kółka ułatwiające transport,

 • uchwyt na butelkę z wodą w zasięgu ręki,

 • gniazdo USB (na ładowarkę, MP3, pendrive’a),

 • wbudowane głośniki.

 • Elegancki i stylowy design.

Specyfikacja:

 • przeznaczenie: komercyjne, domowe

 • opór: magnetyczny

 • rozmiar: 158 cm x 61 cm x 141 cm

 • rozmiar po złożeniu: 160 x 43 x 73,5 cm

 • waga: 60 kg