Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Roller z wypustkami art.nr NFFOAMR35M

Chcesz mieć w domu prywatnego masażystę? Jesteś osobą aktywną i po treningach bolą Cię mięśnie? A może przeciwnie – dużo siedzisz przy biurku i cierpisz na bóle kręgosłupa albo obrzęki nóg? Ten lekki, poręczny roller może okazać się lekarstwem na takie dolegliwości!

Opis produktu

Piankowy roller z wypustkami to skuteczne narzędzie, które pomaga poprawić mobilność i złagodzić bóle mięśni. Doskonale nadaje się do rozciągania, treningu równowagi oraz gibkości i stabilności. Dzięki wypustkom wałek dociera do głębszych warstw mięśni, rozluźnia je i rozmasowuje. Dotlenia tkanki i poprawia ich ukrwienie, zwiększa elastyczność skóry, ujędrnia ciało i wysmukla je. Jest niezastąpiony w walce z cellulitem.

Roller polecany jest osobom aktywnym fizycznie, ale także tym, które cierpią z powodu bólu napiętych mięśni, wykonujących pracę siedzącą lub w jednej pozycji.

Roller z wypustkami - praktyczny przyrząd do masażu

Prezentowany roller z wypustkami jest lekki i poręczny, możesz więc zabrać go ze sobą na trening i użyć na dwa sposoby:

  • przed ćwiczeniami, aby rozgrzać mięśnie, przygotować je do wysiłku i zminimalizować ryzyko kontuzji,
  • po ćwiczeniach, aby rozmasować mięśnie, należycie je rozciągnąć i zapobiec skurczom oraz zakwasom.

Jest wykonany z mocnej pianki, która nie pęka i nie odkształca się pod ciężarem ciała, może więc stanowić znakomity dodatek do treningów kształtujących poczucie równowagi, zajęć jogi czy pilatesu.

Ma dwa rodzaje wypustek (większe i mniejsze), które możesz wykorzystywać zamiennie lub łącznie - w zależności od potrzeb.

Jest odporny na wilgoć, możesz więc używać go w plenerze, np. na trawie. Nie zaszkodzi mu pot, a ewentualne zabrudzenia łatwo z niego usuniesz – wystarczy woda i mydło.

Używanie rollera jest proste, więc nawet osoby niedoświadczone mogą skorzystać z jego dobroczynnego wpływu na organizm.

Jest niedrogi i zajmuje mało miejsca, znakomicie uzupełni wyposażenie profesjonalnej i domowej siłowni.

Specyfikacja:

  • waga: 830 g
  • długość: 35 cm.