Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Piłki do masażu art. nr TRGBLLS

Wyobraź sobie, że możesz wykonać rozluźniający masaż w każdej chwili. Do tego za grosze! Te piłki do rozluźniania napiętych mięśni są nie tylko skuteczne, ale też – dzięki niewielkim rozmiarom - łatwo zabrać je ze sobą.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Masaż piłkami sensorycznymi pomoże Ci pozbyć się napięcia w mięśniach, odprężyć po treningu lub… ciężkim dniu. Są niewielkie, więc łatwo zrobisz nimi masaż w trudno dostępnych miejscach, np. na karku czy w odcinku piersiowym kręgosłupa. I nie będziesz potrzebować do tego pomocy drugiej osoby!

idealne do masażu określonych punktów spustowych. Nie ślizgają się jak piłki drewniane, więc masujesz dokładnie tę część ciała, którą wybrałeś.

Piłki możesz mieć zawsze przy sobie: w sali treningowej, w domu i w pracy. Dzięki temu rozmasujesz mięśnie wtedy, kiedy zaczną Ci dokuczać, np. podczas długotrwałego siedzenia przy biurku czy kilkugodzinnej podróży pociągiem lub samolotem. Ich niewielki rozmiar gwarantuje dyskrecję!

Regularnie wykonywany masaż to także nieoceniona pomoc w walce z cellulitem, obrzękami i skurczami.

Piłeczki sprawdzają się też w terapii manualnej i sensorycznej. Dzieciaki bardzo je lubią, bo bardziej przypominają zabawkę, niż przyrząd do ćwiczeń. Mogą też być używane do nauki chwytania i innych zabaw ruchowych z najmłodszymi.

Dzięki wypustkom są łatwe do utrzymania w dłoni i nie ślizgają się, więc można je stosować w trakcie rehabilitacji osób po kontuzjach czy udarach.

Piłki są wytrzymałe, więc posłużą Ci długo. Do tego łatwo je utrzymać w czystości – wystarczy woda i mydło.

Piłki do masażu - specyfikacja:

  • waga: 70 (biała) i 120 gramów (niebieska)
  • średnica: 78 mm (biała) i 90 mm (niebieska).