Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Konstrukcje treningowe Xenios

Xenios USA zapewnia personalizowane konfiguracje Rigów, aby dopasować się do każdej przestrzeni i wymagań treningowych Twojego obiektu. Bazując na wielkości Twojej strefy treningowej i liczbie jej użytkowników, możesz lepiej zarządzać dostępną przestrzenią, dbając o optymalne wyposażenie siłowni.
Możliwości dopasowania sprzętu treningowego do Twojego obiektu są praktycznie nieograniczone, umożliwiając dostosowanie się do każdej siłowni dzięki szerokiej gamie dodatków i akcesoriów do ćwiczeń. Ten personalizowany Rig stanie się bijącym sercem Twojej siłowni. Nie czekaj i już teraz wybierz swój typ sprzętu na siłownię: The Essentials, Magnum Series, lub Magnum Plus. Chętnie udzielimy Ci praktycznych wskazówek!


Oprócz szerokiej gamy stacji treningowych, aby skonfigurować swój Rig możesz wybrać również spośród trzech rozmiarów konstrukcji. Konstrukcja Essentialls jest ze stali o grubości 3,5 mm i przekroju 6x6 cm, natomiast seria Magnum i Magnum Plus jest o grubości 4 mm i przekroju 8x8 cm.

Konstrukcja Magnum Plus posiada otwory na czterech bokach, co pozwala na nieograniczone dostosowanie konstrukcji do Twoich potrzeb!
 

Nie ograniczaj się! Czas zaprojektować Twoją strefę treningową.
 

Dostępna przestrzeń dla Twojego Rigu musi być odpowiednio dopasowana, aby wydobyć z niego to, co najlepsze - tylko w ten sposób można w pełni wykorzystać potencjał konstrukcji.

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo brak miejsca wpływa na potencjał zakupionego sprzętu. W przypadku Rigów w szczególności jest to zauważalne w momencie ich montażu. Za wyborem Rigów Xenios USA stoją modułowość konstrukcji oraz doświadczenie naszego zespołu, który wesprze Cię w doborze idealnego Rigu.

Dwie cechy kluczowe dla Twoich Rigów to stabilność i wytrzymałość.
Poprawność wykonywania ćwiczeń cross-treningowych, ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, kalistenicznych, czy treningu funkcjonalnego, które wymagają użycia tego sprzętu, zależy od stabilności. W rzeczywistości, każdy sportowiec, który nie czuje się bezpiecznie i stabilnie podczas maksymalnego wysiłku, ma świadomość potencjalnego ryzyka dla swojej wydajności i ciała. Dlatego wszystkie konstrukcje Rig Xenios USA posiadają punkty kotwiące, które zapewniają optymalną stabilność na podłożu i przy każdej ścianie. Co więcej, są wykonane tak, aby wytrzymać obciążenia, które sportowcy uprawiający cross-trening będą wywierać na konstrukcje.

Ten sprzęt jest zaprojektowany i zbudowany tak, aby służyć przez lata, zagwarantować maksymalną wydajność i zapewnić wszechstronność wymaganą przez sportowców. 

Rigi i konstrukcje treningowe Xenios USA - niezawodny sprzęt do siłowni

Rigi i konstrukcje treningowe Xenios USA zawierają wszystkie możliwe udogodnienia, aby zapewnić perfekcyjne wykonywanie ćwiczeń cross-treningowych: od klatek typu power rack, przez klatki do przysiadów, aż do half racków. Sprzęt do cross treningu Xenios USA gwarantuje jakość, dbałość o szczegóły, wsparcie techników i dostosowanie do potrzeb klienta.

Jesteśmy głęboko przekonani, że aby stworzyć doskonałą siłownię, nawet w warunkach domowych, personalizacja jest niezbędna - zarówno pod względem konstrukcji, jak i projektu. Rigi, które znajdziesz w naszej ofercie, mogą być w pełni spersonalizowane. Możesz wybrać kolor, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i ulepszy Twój projekt.

Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas cały sprzęt do cross treningu, którego szukałeś. W kategorii Rigi i klatki treningowe na naszej stronie internetowej znajdziesz akcesoria, klatki wolnostojące, klatki do przysiadów, drążki do podciągania, sprzęt do kalisteniki, treningu funkcjonalnego i ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała. Ponadto nasz doświadczony zespół, który pomoże Ci w wyborze najlepszego sprzętu i konstrukcji do Twojej siłowni, jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Odkryj Xenios USA i znajdź wszystkie urządzenia do stworzenia swojej siłowni. Przekraczaj granice cross treningu i uwolnij jego potencjał. Odkryj wszystkie nasze Rigi i klatki treningowe.