Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Obciążenia olimpijskie ogumowane z uchwytami art. nr PL44R

Producent: Eurosport fitness

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Obciążenia do gryfów to podstawowy sprzęt w każdej siłowni - zarówno komercyjnej, jak i domowej. W związku z tym, że potrzeby użytkowników są bardzo różne, optymalny zestaw powinien składać się przynajmniej z kilku par. Jeśli szukasz obciążeń, które nie zrujnują Twojego budżetu, a jednocześnie będą trwałe i wygodne w użytkowaniu, mamy dla Ciebie rozwiązanie – obciążenia olimpijskie ogumowane naturalną gumą marki Eurosport-Fitness.

  • Średnica otworu w tych obciążeniach to 50 mm (standard IWF), co pozwala na założenie ich na sztangę olimpijską. Dzięki temu sprawdzą się nawet w treningu zawodowych sportowców.

  • Mają wbudowane pierścienie ze stali nierdzewnej, co znacznie ułatwia ich zakładanie i ściąganie ze sztangi. Trening przebiegnie sprawniej, unikniemy też kolejek przy stojakach.

  • Pierścień jest starannie umocowany wewnątrz otworu i wyprofilowany na zewnątrz, więc pierścienie nie wypadną z obciążenia, nawet jeśli spadnie ono na ziemię.

  • Są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów (od 1,25 kg do 25 kg), więc mogą z nich korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani ćwiczący. Dzięki temu kupując jeden zestaw obciążeń zaspokoisz potrzeby wszystkich grup treningowych.

  • Oznaczenie wagi jest wyraźne, białe, a więc widoczne nawet w gorzej doświetlonych pomieszczeniach. Ćwiczący nie tracą czasu na wyszukiwanie potrzebnego rozmiaru, a sam trening przebiega płynnie.

  • Obciążenia mają wygodne, bezpieczne i ergonomiczne uchwyty, mogą więc być używane na wiele sposobów: do treningów ze sztangą olimpijską lub jako ciężarki do ćwiczeń wzmacniających mięśnie rąk, nóg, klatki piersiowej czy pleców. Sprawdzą się podczas typowego treningu siłowego, cross treningu czy nawet – jeśli wykorzystamy mniejsze obciążenia - zajęć fitness. Mogą zastąpić hantle lub kettle.

  • Obciążenia nie są płaskie - przy uchwytach zostały odpowiednio wyprofilowane, co znacznie ułatwia podnoszenie ich z podłogi. Docenią to zwłaszcza panie!

  • ogumowane naturalną gumą, nie musisz więc obawiać się nieprzyjemnego zapachu w siłowni czy na rękach. Jednocześnie mają wszystkie zalety, jakie niesie za sobą guma: są elastyczne i sprężyste, odporne na odkształcenia, rdzę i pleśń, „ciche” (więc sprawdzą się nawet w bloku), przy upadku nie niszczą podłoża, nie odbijają się, pozostają w miejscu, w którym upadną. Nawet w bardzo chłodnym pomieszczeniu będą miały komfortową dla dłoni temperaturę.

  • Wnętrze obciążeń wykonano z żeliwa, są więc bardzo trwałe, solidne, odporne na pęknięcia czy inne uszkodzenia.

  • Mają wyraźne logo producenta – dzięki temu będziesz wiedział, jakiej marki szukać, jeśli sprzęt się sprawdzi i masz gwarancję otrzymania produktu takiej samej jakości.

Prezentowane obciążenia to sprzęt dla wymagających użytkowników, ale w rozsądnej cenie. Mają cenę zbliżoną do żeliwnych, są równie trwałe, ale dużo bardziej komfortowe w użytkowaniu.