Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Obciążenia bumper techniczne 2,5 kg art. nr 2-5KGTA

Producent: Thor Fitness

Bumpery techniczne o wadze 2,5 kg marki Thor Fitness są świetnym rozwiązaniem treningowym dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportami siłowymi lub chcą doskonalić swoją technikę. Dzięki gumowej powłoce sprawdzają się także podczas dynamicznych cross treningów.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Bumpery techniczne Thor Fitness – solidny sprzęt do treningów w domowej i profesjonalnej siłowni

Obciążenia techniczne pokryte są grubą warstwą gumy, dzięki czemu pochłaniają hałas powodowany przez uderzenia. Powłoka ta chroni też podłogę siłowni oraz same bumpery przed uszkodzeniem. Te właściwości sprawiają, że gumowe bumpery chętnie używane są na cross treningach, podczas których sztangi często są upuszczane na podłogę.

Wysokiej jakości guma nie kruszy się, nie ściera i nie ma mocnego zapachu, jest za to odporna na odkształcenia i nie szkodzą jej nawet upadki z dużej wysokości. Bumpery łatwo utrzymać w czystości – wystarczy woda i uniwersalny płyn do mycia.

Jeszcze jedną zaletą (ważną zwłaszcza dla właścicieli mniejszych siłowni) jest to, że bumpery można składować jeden na drugim, np. na pionowych stojakach, a dzięki temu oszczędzać miejsce.

Średnica otworu w prezentowanych bumperach Thor Fitness to 50 mm – pozwala na używanie ich ze sztangą olimpijską.

Specyfikacja:

  • waga: 2,5 kg
  • średnica: 45 cm
  • grubość: 15 mm
  • średnica otworu: 50 mm