Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

eurosport-fitness@wp.pl

Mata fitness PVC 160\140x60x0,8cm Xenios USA

Producent: Xenios USA

Nowość

Idealna mata fitness do...

Opis produktu

Idealna mata fitness do rozciągania i ćwiczeń na podłodze. Zawsze możesz skorzystać z maty w domu i na siłowni aby wykonać  codzienne ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Grubośći 8mm pianka PVC ułatwia przenoszenie w dowolne miejsce zapewniając komfort podczas każdego ćwiczenia.


Bezpieczna i certyfikowana.

Mata fitness Xenios USA jest wyprodukowana z oczyszczonego materiału PVC wolnego od "BETX" z właściwościami antybakteryjnymi, jest materiałem ognioodpornym, antyalergicznym, wodoodpornym i łatwym do czyszczenia a także odpornym na promienie UVA. Ta ostatnia cecha sprawia, że idealnie nadaje się do treningów na świeżym powietrzu. Ponadto jest to materiał z certyfikatem "7P free"  a więc wolny o wszelkich szkodliwych substancji występujących w normalnym PVC. Certyfikowane i gwarantowane bezpieczeństwo.


Składana lub zawieszana

Wybież tą która Ci odpowiada spośród 2 dostępnych modeli mat fitness Xenios USA; klasyczny model z oczkami do zawieszania lub składany. Model z oczkami można zawiesić na ścianie lub zwinąć i schować w torbie na siłownię, aby mieć go zawsze przy sobie. Oczka wykonane są z polerowanego mosiądzu o właściwościach  antykorozyjnych, które zapewniają trwałość przez długi czas.

Składana mata fitness to idelane rozwiązanie dla każdego, kto chce ćwiczyć bez ograniczeń. Złóż matę i zabierz ją ze sobą, gdziekolwiek jesteś; możesz ją łatwo schować w torbie na siłownię lub w bagażu podczas podróży. Wymiary maty są niezwykle kompaktowe, po złożeniu: tylko 35x60x3,20cm.


Estetyczna i funkcjonalna.

Maty fitness Xenios USA mają antypoślizogową fakturę, która zapewnia stabilność podczas wykonywania ćwiczeń i nie traci przyczepności na swojej powierzchni. Każda mata posiada logo Xenios USA. Elegancja i funkcjonalność.


Specyfikacja mat fitness Xenios USA

Materiał; PVC wolny od szkodliwych związków "BTEX" z teksturą antypoślizgową po stronie  użytkownika

Rozmiar modelu z oczkami do wieszania;  140x60x0,8cm

Odległość między oczkami; 50cm

Rozmiar modelu składanego; 160x60x0,8cm

Rozmiar po złożeniu: 35x60x3,20cm

Kolor: szary

Certyfikacja: 7P Free PVC

Trening z matami  fitness Xenios USA 

Lekka i praktyczna, możesz używać maty fitness do wygodnego wykonywania ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, przysiady, burpees, pompki, rozciąganie. Stwórz swoją strefę treningową wolną od ograniczeń  w parku, na boisku lub na plaży.