Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Sztangi proste ogumowane art.nr FFBSTRAIGHT

Producent: AZAFIT®

Sztangi proste o stałym ciężarze są wykonane ze...

Opis produktu

Sztangi proste o stałym ciężarze są wykonane ze stali z gumową powłoką na obciążeniach, aby zapobiec uszkodzeniu podłogi i samych sztang, zmniejszyć hałas uderzeń i ułatwić czyszczenie.

Obciążenia są pokryte gumą o wysokim współczynniku ścieralności i posiadają widoczne oznaczenia wagi oraz marki AZAFIT®. 

Gryf stalowy pokryty utwardzanym chromem z precyzyjnym radełkowaniem zapewniającym pewny i bezpieczny chwyt .

Każdy zestaw skałada się z pięciu sztang stałych o różnych wagach.

Zestawy sztang prostych lub giętych w połączeniu ze stojakiem na 5 lub 10 sztang znacząco wpływa na poprawę porządku i bezpieczeństwa stref treningowch w klubach fitness i na siłowniach.

Dla osób ćwiczących główne korzyści płynące z ćwiczeń z gotowymi sztangami to przyspieszenie i ułatwienie treningu poprzez szeroki wybór zakresu wag sztang stałych który jest w zakresie od 10-45kg z początkową gradacją co 2,5kg i co 5kg powyżej 20kg. Ta rozpiętość i gradacja wagowa sprawia że ten model sztang jest dla wszystkich, od początkującego do zaawansowanego sportowca. 

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty aby wybrać najlepsze rozwiązanie do swoich treningów. Dodaj swój  idelany zestaw sztang to koszyka i prześlij do wyceny aby poznać sztangi od strony finansowej.