Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Hantle Poliuretanowe z brokatem Xenios USA art.nr PSGXGFRBDB

Producent: Xenios USA

Co by było, gdyby ubrania treningowe z lat 80tych...

Opis produktu

Hantle poliuretanowe z brokatem X-Grips Xenios USA

Co by było, gdyby ubrania treningowe z lat 80tych wróciły do łask?  Na myśl o tych latach, kiedy wszystko było rewolucją, pojawia się ciepła nostalgia. Chęć ponownego przeżycia tego pchnęła nas w kierunku czegoś nowego; coś, co poruszy powszechną koncepcję fitness. W związku z tym, dział badawczo-rozwojowy Xenios USA miał na myśli "kombinezon ze spandeksu" Jane Fondy, tworząc hantle GLITTER PU X-Grips, bez uszczerbku na jakości, która definiuje sprzęt treningowy Xenios USA.

Myśląc o tych błyszczących strojach w programach telewizyjnych, które charakteryzowały również treningi fitness z lat 80tych, dziś możesz mieć najbardziej stylowe hantle w historii. Każdy z nas podczas treningu potrzebuje mentalnej swobody, która pozwala nam wytrzymać maksymalny wysiłek. Dowiedzmy się więcej o technicznych cechach Twoich błyszczących treningów!

Cechy hantli poliuretanowych GLITTER X-Grips 

Wygląd tych hantli jest błyszczący, jednak ich istotą jest jakość sprzętu Xenios USA.

Materiał: stylistyczna ewolucja hantli z brokatem została połączona ze stalowym rdzeniem oraz poliuretanową powłoką obciążeń aby zagwarantować maksymalną wydajność. Popraw swoje wyniki w fitness, wykorzystując właściwości poliuretanu ( odporność na zużycie i uderzenia). Ponadto poliuretan jest bezwonny. 

Hantle Glitter są dostępne w zakresie wagowym od 2,5kg do 50kg.

Szukasz stylowego treningu? Oto hantle z brokatem PU Xenios USA.

Hantle PU GLITTER X-Grips nie są dla wszystkich. Są dedykowane tym, którzy uśmiechają się na myśl o chwilach przeżytych w latach 80tych. Niektórzy z nas nadal chcą żyć tamtymi chwilami, nawet podczas treningów fitness. Naszym celem jest zaspokojenie każdej potrzeby treningowej. Tak właśnie zaprojektowano te hantle!

Specyfikacja;

Gear specs

Grubość rączek:

 • od 2,5Kg do 20Kg: 32mm
 • od 22,5Kg do 50Kg: 34mm

  Rączka: prosta

  Całkowita długość rączki: 150mm

  Długość radełkowania: 120mm

  Średnica obciążeń hantli:
 • od 2,5 do 5Kg: 127mm
 • od 7,5 do 12,5Kg: 153mm
 • od 15 do 20Kg: 173mm
 • od 22,5 do 50Kg: 193mm
  Kolory hantli:
 • róż z brokatem
 • biel z brokatem
 • czerń z brokatem