Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Hantle poliuretanowe z brokatem Xenios USA art. nr PSGXGFRBDB

Producent: Xenios USA

Co by było, gdyby ubrania treningowe z lat 80-tych wróciły do łask? Na myśl o czasach, kiedy wszystko było rewolucją, pojawia się ciepła nostalgia. Chęć ponownego przeżycia tego okresu pchnęła nas w kierunku czegoś nowego.

 

karta produktu - pobierz

Opis produktu

Hantle poliuretanowe z brokatem X-Grips Xenios USA

Dział badawczo-rozwojowy Xenios USA tworząc hantle GLITTER PU X-Grips miał przed oczami "kombinezon ze spandeksu" Jane Fondy. Zaprojektował hantle, które mają nietypowy design, ale bez uszczerbku na jakości, która definiuje sprzęt treningowy Xenios USA.

Stylistyczna ewolucja hantli z brokatem została połączona ze stalowym rdzeniem oraz poliuretanową powłoką obciążeń, aby zagwarantować maksymalną wydajność. Teraz możesz poprawić swoje wyniki wykorzystując główne właściwości poliuretanu - odporność na zużycie i uderzenia. Dodatkową zaletą tego sprzętu jest to, że poliuretan jest bezwonny, nie musisz więc obawiać się, że na rękach pozostanie ci zapach gumy.

Hantle Glitter są dostępne w zakresie wagowym od 2,5 kg do 50 kg.

Hantle PU GLITTER X-Grips nie są dla wszystkich. Są dedykowane tym, którzy uśmiechają się na myśl o chwilach przeżytych w latach 80-tych. Niektórzy z nas nadal chcą żyć tamtymi chwilami, nawet podczas treningów fitness. Naszym celem jest zaspokojenie każdej potrzeby treningowej. Tak właśnie zaprojektowano te hantle!

Specyfikacja

  • grubość uchwytu: od 2,5 kg do 20 kg - 32 mm, od 22,5 kg do 50 kg - 34 mm
  • uchwyt: prosty
  • całkowita długość uchwytu: 150 mm
  • długość radełkowania: 120 mm
  • średnica obciążeń hantli: od 2,5 do 5 kg - 127 mm; od 7,5 do 12,5 kg - 153 mm; od 15 do 20 kg - 173 mm; od 22,5 do 50 kg - 193 mm
  • kolory hantli: róż z brokatem, biel z brokatem, czerń z brokatem.

Szukasz stylowego sprzętu do treningu? Sięgnij po hantle z brokatem PU Xenios USA!