Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Guma fitness do rozciągania AZA FIT art. nr AZASCUL

Producent: AZAFIT®

Już nie musisz zastanawiać się, jakie ćwiczenia rozciągające wykonać po treningu! Guma Azafit to nie tylko sprzęt treningowy, ale też Twój prywatny instruktor: dzięki nadrukowanym na niej ilustracjom będziesz wiedział, jak ćwiczyć.

Opis produktu

Jak prawidłowo wykonywać rozciąganie po treningu?

Rozciąganie po treningu jest ważnym elementem procesu regeneracji i utrzymania elastyczności mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym. Jego głównym celem jest złagodzenie napięcia mięśniowego, zapobieganiu skurczom mięśni oraz zminimalizowanie ryzyka kontuzji.

Staraj się utrzymać każde rozciągnięcie przez około 15-30 sekund. Pamiętaj, aby się nie forsować i relaksować mięśnie. Oddychaj równomiernie i głęboko, aby zwiększyć efektywność rozciągania.

Zalety gumy do rozciągania Azafit

Nie musisz uczyć się na pamięć zestawu ćwiczeń rozciągających czy korzystać z pomocy instruktora – na gumie umieszczono ilustracje prezentujące zestaw 14 ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe.

Guma pomaga wzmacniać i uelastyczniać mięśnie ciała, a także korygować wady postawy.

Może być stosowana w stretchingu, pilatesie, treningu funkcjonalnym i rehabilitacji.

Regularne stosowanie gumy po treningu pomaga zapobiegać kontuzjom.

Guma podzielona jest mocnymi szwami na 8 sekcji o szerokości 12 cm każda. Dzięki temu nie plącze się podczas ćwiczeń i jest wygodniejsza w użyciu niż tradycyjne gumy fitness.

Jest lekka, poręczna i nie zajmuje wiele miejsca, więc możesz zabrać ją w plener, na urlop czy do pracy i ćwiczyć wszędzie tam, gdzie masz ochotę!

Wymiary:

  • długość: 95 cm
  • szerokość: 4,7 cm.