Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski zawodniczy męski ceramiczny Gold Thor Fitness art.nr TFOLYBARCOMPGC

Producent: Thor Fitness

Thor Fitness Ceracote Gold bar to absolutnie światowej klasy sztanga olimpijska ...

Opis produktu

Thor Fitness Ceracote Gold bar to absolutnie światowej klasy sztanga olimpijska powlekana ceramicznie w kolorze złota w części chwytnej. Dzięki ceramicznej powłoce jest odporny na rdzę a wyraźne ale nieostre radełkowanie zapewnia mocny i pewny chwyt podczas użytkowania. Sztanga posiada podwójne oznaczenia do podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego. Ma doskonałą wytrzymałość i elastyczność. To sztanga dla tych, którzy chcą naprawdę dobrego sprzętu, ale nie chcą płacić potrójnej ceny. Gryf jest na łożyskach igiełkowych (23 igły na jednym łożysku) zapewniających płynne obroty nawet przy maksymalnym obciążeniu. Parametry gryfu a zwłaszcza jego wytrzymałość 216 200PSI to czołówka światowa w produkcji sztang olimpijskich. Sztanga jest wykonana precyzyjnie i estetycznie a jego złoty kolor to dodatkowa wartość którą doceni każdy użytkownik. 

Thor Fitness to szwedzki producent sprzętu treningowego, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się jak dobrą jakość oferuje Thor Fitness Ceracote Gold bar.

 

Dożywotnia gwarancja*  Dla użytkowników indywidualnych.
Wymaga użycia gumowej podłogi o grubości co najmniej 30 mm, zacisków i obciążeń typu bumper. Naturalne zużycie typu otarcia, zabrudzenia nie są objęte gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania, braku konserwacji lub złego przechowywania. Niewłaściwe użycie obejmuje na przykład rzucanie na haki w ławkach, ramiona asekuracyjne w power rackach lub stojakach, używanie żelaznych obciążeń lub podobne użycie. Nasza dożywotnia gwarancja dotyczy tylko pierwszego właściciela produktu zakupionego bezpośrednio w Eurosport-fitness. Nie można przenieść dożywotniej gwarancji.
Jeśli gryf jest używany komercyjnie na siłowniach lub klubach fitness, obowiązuje 12-letnia gwarancja.

 

 

  • Specyfikacja

Wytrzymałość: 216 200PSI

Granica plastyczności: 206 900 PSI

Średnica tulei na obciążenia: 50mm

Długość gryfu: 220cm

Średnica części chwytnej: 28mm

Waga gryfu: 20kg

Maksymalne obciążenie: 750kg

Materiał: stal sprężysta

Powłoka: tuleje - utwardzany chrom, część chwytna - ceramiczna powłoka w kolorze złota

 art.nr TFOLYBARCOMPGC