Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 692 698 386

pawel.eurosportfitness@gmail.com

Gryf olimpijski treningowy męski

Producent: Thor Fitness

Opis produktu

Gryf olimpijski treningowy Thor Fitness to absolutnie światowej klasy sprzęt treningowy dla mężczyzn. Ma doskonałą wytrzymałość i elastyczność. To sztanga dla tych, którzy chcą naprawdę dobrego sprzętu, ale nie chcą płacić potrójnej ceny. Tuleje gryfu treningowego osadzone są na opatentowanym systemie łożysk ślizgowych z brązu zapewniających płynne obroty nawet przy maksymalnych obciążeniach.  Parametry gryfu a zwłaszcza jego wytrzymałość 216 200 PSI to czołówka światowa w produkcji sztang olimpijskich. Dostępny jest w czterech wariantach do wyboru (dotyczy części chwytnej gryfów):

• chromowym z pojedynczym oznaczeniem na radełkowaniu dla konkurencji podnoszenia ciężarów IWF

• oksydowanym z pojedynczym oznaczeniem na radełkowaniu dla konkurencji podnoszenia ciężarów IWF 

• chromowym z podwójnym oznaczeniem na radełkowaniu dla konkurencji  podnoszenia ciężarów IWF i trójboju siłowego IPF

• oksydowanym z podwójnym oznaczeniem na radełkowaniu dla konkurencji podnoszenia ciężarów IWF i trójboju siłowego IPF
 

Thor Fitness to szwedzki producent gryfów treningowych, a Szwecja słynie z najlepszych gryfów na świecie. Sprawdź i przekonaj się jak dobrą jakość oferuje gryf treningowy od Thor Fitness .

12 letnia gwarancja* 
Wymaga użycia gumowej podłogi o grubości co najmniej 30 mm, zacisków i obciążeń  gumowych typu Bumper. Naturalne zużycie typu otarcia, zabrudzenia nie są objęte gwarancją. Gwarancja nie obejmuje zaniedbania lub niewłaściwego użytkowania, braku konserwacji lub złego przechowywania. Niewłaściwe użycie obejmuje na przykład długotrwałe przechowywanie gryfu z obciążeniem na stojakach, rzucanie na haki w ławkach, ramiona asekuracyjne w power rackach lub stojakach, używanie żelaznych obciążeń lub podobnego użycia. Nasza 12 letnia gwarancja dotyczy tylko pierwszego właściciela produktu zakupionego bezpośrednio w Eurosport-fitness.
 

 

  • Specyfikacja

Wytrzymałość: 216 200PSI

Granica plastyczności: 206 900 PSI

Średnica tulei na obciążenia: 50mm

Długość gryfu: 220cm

Średnica części chwytnej: 28mm

Waga gryfu: 20kg

Maksymalne obciążenie: 750kg